На торги виставлені 174 класичних автомобіля з однієї приватної колекції

10

У столиці великобританії-місті лондоні відбудеться торги на яких будуть продані 174 класичних автомобіля середини хх століття. Вони належали одному колекціонеру, ім’я якого не розголошується. Машини зберігаються в одному з ангарів на півночі лондона.

У світі щодня проходять різного роду торги та аукціони. Під час деяких з них продаються автомобілі. Зазвичай їх набувають для приватних колекцій. Однак в лондоні пройде досить незвичайні торги. На них буде розпродано 174 класичних автомобіля різних марок і моделей.

Ангар, який розташований на півночі столиці великобританії довгий час належав одному колекціонеру. У ньому він зберігав придбані автомобілі. Чоловік купував машини за різними розпродажами, сподіваючись згодом їх відреставрувати.

Колекція поступово збільшувалася, причому в неї потрапляли не тільки дорогі і престижні машини таких компаній як mg, porsche, mercedes-benz, bmw і land rover, але і більш скромні автомобілі на зразок nissan, citroen, fiat і volkswagen. Згідно з офіційними даними колекція налічує 174 машини. Здебільшого це різні моделі автомобілів другої половини хх століття.

Власник колекції не планував розлучатися зі своїм багатством, яке він збирав близько 20 років. Однак міська рада вимагає повернути склад. Тому чоловік змушений в спішному порядку продати всі машини. Торги були зібрані досить швидко, проте незважаючи на це знайшлося багато бажаючих придбати класичні автомобілі.

Незважаючи на те, що спочатку планувалося провести аукціон, власник колекції прийняв рішення організувати розпродаж. За попередніми даними загальна вартість транспортних засобів, які присутні в лондонській колекції оцінюється в 1 млн 400 тис.доларів сша.

На автомобілі їх власником була витрачена досить значна сума, проте вони всі знаходяться не в найкращому стані. Машини багато років стояли в ангарі і вкрилися товстим шаром пилу і пташиного посліду. Незважаючи на досить плачевний стан автомобілів, організатори торгів запевняють, що всі машини знаходяться в робочому стані.

Всього в колекції, яка буде розпродана по частинах 174 машини. Серед них є як досить дорогі і рідкісні моделі, так і версії народних машин. Схоже, що власник колекції просто купував перші підвернулися машини, які влаштовували його в ціні.

Згідно з початковою оцінкою, найдорожчим автомобілем в лондонській колекції є спорткар mg mga 1960 року випуску. Його вартість становить 25 тис. Фунтів стерлінгів. Найдешевшою машиною, яка буде представлена на розпродажі є французький автомобіль citroen berlingo 2000 року випуску. Ціна даної моделі становить всього 100 фунтів стерлінгів.

Незважаючи на досить значну оціночну вартість колекції багато експертів впевнені, що вона повинна бути значно вище. Адже серед машин, що зберігаються на лондонському складі є такі колекційні моделі як

Mercedes 350sl 1975 року, bmw 635csi 1989 року, porsche 911 1973 року, mercedes 280sl 1983 року і 380sl 1981 року, triumph spitfire mk4 1971 року, mg mgb 1973 року, nissan 300zx 1989 року, і mercedes 300se 1986 року випуску.

Всі, хто захоче придбати автомобілі з лондонського ангара зможуть попередньо оглянути їх. На це кожній людині буде виділено близько 15 хвилин. Після цього людина зможе скласти заявку і придбати вподобаний йому автомобіль за встановлену ціну.

Цілком природно, що далеко не всі з 174 автомобілів знайдуть собі нових власників. Колекційні автомобілі будуть продані в першу чергу. Потім, якщо клієнтів влаштує ціна будуть реалізовані найбільш популярні моделі машин кінця хх століття. Однак в будь-якому випадку будуть автомобілі, які люди купувати не стануть.

В більшості своїй важко буде розпродати моделі так званих «народних» автомобілів таких як наприклад volkswagen beetle і transporter, а також такі машини як citroen 2cv, fiat 500.

Ті машини, які не вдасться реалізувати під час розпродажу, будуть виставлені на електронний майданчик аукціонів ebay. Таким чином власник планує повністю розпродати залишки своєї колекції автомобілів.