Шукайте юриста? він приїде сам-на газелі

34

Горьковський автозавод випустив «газель next» в спеціальній модифікації — це мобільний офіс для надання юридичної допомоги. 30 таких автомобілів, вироблених на замовлення мін’юсту росії, вирушили в 30 регіонів росії. Утворені регіональні держбюро, використовуючи ці машини, надаватимуть правову допомогу у важкодоступних і віддалених населених пунктах, причому допомога ця буде абсолютно безкоштовною, повідомляє прес-служба «групи газ».

Мобільний пункт юридичної допомоги» газель next ” — це справжній кабінет, розрахований на автономну роботу. Всередині є робоча зона персоналу і зона для прийому громадян. Салон оснащений зручними меблями для зберігання документів і речей операторів, є можливість підключити оргтехніку.

Для салону передбачені кондиціонер і автономний обігрівач, так що комфортна робота в будь-який сезон не повинна стати проблемою. На допомогу маломобільним громадянам є система відкидних ступенів. Крім того, машина оснащена бактерицидним опромінювачем для підтримки чистоти повітря. Крім роботи з громадянами, машини можуть використовуватися під час нс, якщо потрібно швидко виїхати на місце події і надати юридичну допомогу.

Підготовку цих машин ініціювали в уряді: у листопаді прем’єр-міністр михайло мішустін підписав постанову про виділення з резервного фонду грошей на закупівлю таких пересувних мобільних комплексів. Планується, що в наступному році машинами будуть забезпечені всі суб’єкти рф.