Як зберігати мотоцикл в москві без гаража поруч з будинком

33

глава i

Знесення гаража, мотоцикл виганяють на вулицю

Коли купував байк був гараж, але взимку його знесли, так як він стояв на шляху північно східної хорди.потрібно було терміново вирішувати куди його прибирати, а на вулиці зима

близлежайшіх гаражів не було, а ті що були коштували дорого, грошей необхідних для покупки гаража на той момент не було.

погенерив ідеї що можна робити прийшов до наступного висновку: 1. Купити суцільнометалеву газельку фургон2. Купити апарелі (витримують по 300 кг)3. Купити автономну сигналізацію і замок на двері

Почав пошук газельки і досить швидко знайшов непоганий варіант за 80 тис руб, вона була на ходу і виглядала в цілому гідно, а більшого мені не потрібно було.домовившись з покупцем я придбав її, так як для фургона діють права категорії b я спокійно доїхав до гаража і вбив цією покупкою відразу 2х зайців:

у газельку помістилися: 1. Комлект гуми від авто, великі, дитячий речі, санки, лижі і купа всього остального2. Сам мотоцикл ну і апарелі конечнокак підсумок гараж був звільнений.

глава ii

Пошук місця під газель

Для втілення ідеї мобільного гаража потрібно було знайти особливе місце у дворі, щоб ззаду ніхто не міг припаркуватися і залишалося приблизно 3 метри для викочування мотоцикла, а також щоб це сильно не дратувало сусідів. Таке місце знайшлося поруч з перетином доріг. Я встав таким чином що ззаду мене залишався метр до дворової дороги і сама дорога близько 2.5 метрів, що було максимально зручно для мене.

глава iii

А що на практиці?

На практиці це було дійсно зручно!з ранку мені не потрібно було топати в гараж, так як гараж був поруч з будинком. Викотити мотоцикл – не проблема. Відкриваєш газель на оранку, ставиш 2 апарелі і підгадавши траєкторію викочуєш мотоцикл пригальмовуючи переднім гальмом, сам при цьому спускаєшся по другій апарелі.при цьому все це займає приблизно 7 хвилин.

Автономна сигналізація: реагувала на рух, в разі відкриття дверей мені висилалося повідомлення на телефон і відразу йшов дзвінок. За весь час спрацювала 1 раз, коли батько вирішив перевірити чи закрита у мене двері і смикнув її.плюс до безпеки був в тому, що я знімав акумулятор і відносив додому. Тобто і саму газельку не викрадеш і в кузов не потрапиш. Для кузова купив замок і ланцюг, яким скріплював двері і заднє колесо мотоцикла.

бонус

Бонусом від такого гаража було те, що я залишав там велосипеди всієї родини, що було теж дуже зручно, щоб не тягати додому на балкон, там же зберігалася гума, яку було легко витягувати з бічних розсувних дверей. Іноді автомобіль я прогрівав, щоб мотор залишався в робочому стані, взимку я розгортав газель, щоб двері виходу завжди були підперті іншими автомобілями, що виключало злодійство.

мінсуи

Мінуси без сумніву теж були, саме тому, коли з’явилася можливість купити гараж, я проміняв це рішення на стандартне.1. Невдоволення сусідів-особливо не виражалося у відкриту, але бували не приємні коментарі в мою сторону і я можу їх зрозуміти.2. У момент викочування мотоцикла було неприємно, що всі проходять заглядали всередину розглядаючи вміст кузова3. У такому форматі, практично не можливе нормальне обслуговування мотоцикла, а сидіти з ним на вулиці некомфортно4. Чим довше газель простоювала тим більше був ризики повної її поломки.

Як підсумок газелька допомогла мені перевезти всі речі в новий гараж, була обслужена і продана, сподіваюся досі служить новому власнику і катається по місту а не сумує у вдорах.