Лось два роки ходив з покришкою на шиї

49

Представники служби охорони дикої природи штату колорадо (сша) заявили, що нарешті звільнили невловимого лося, який бродив по пагорбах штату з автомобільною шиною на шиї протягом, як мінімум, двох років.

Цей лось у віці приблизно 4,5 років і вагою 270 кілограм був днями помічений на північний захід від денвера. Після нетривалого і вдалого полювання тварина була спіймана. Потім постало питання, як зняти з шиї сохатого покришку. На жаль, прорізати металевий корд в шині люди не змогли, тому рятувальникам довелося відпиляти тварині роги.

«ми б вважали за краще розрізати шину і залишити роги, але часу на боротьбу з кордом не було, і нам довелося знімати шину будь — яким можливим способом», – розводить руками єгер скотт мердок.

Для інтересу мердок і його колега доусон свонсон прикинули, на скільки став легше лось після звільнення. Його роги, автомобільна шина і сміття всередині неї потягнули на цілий пуд (16 кг).

Вперше співробітники служби охорони дикої природи помітили лося з покришкою на шиї в липні 2019 року. Вони розповідають, що постійно зустрічають тварин (оленів, лосів, ведмедів і так далі), що заплуталися в різному смітті — в канатах гойдалок, гамаках, волейбольних сітках, білизняних мотузках, гірляндах, з елементами меблів на шиї, курячими годівницями, кошиками і так далі. Природно, вони намагаються їм допомогти.