Пасажирський літак застряг під мостом

47

Перевезення літака — непросте завдання. Особливо якщо це великий пасажирський авіалайнер airbus a320. Як повідомляє one mile at a time, літак, що раніше належав air india, був встановлений на вантажну платформу – його вивозили з міжнародного аеропорту імені індіри ганді, розташованого недалеко від міста нью-делі. Під час руху по шосе гуруграм-делі верхня частина фюзеляжу зачепила пішохідний міст. За інерцією вантажівка продовжувала рухатися вперед, поки остаточно не застряг.

Ви вже не перший раз бачите, як вантажівки застряють під мостами або зрізають дахи своїх кузовів, проїжджаючи під ними. Але таку аварію, впевнені, ви бачите вперше.

Звичайно ж, літак не шкода. Як заявив офіційний представник аеропорту, це списаний авіалайнер, який везли на утилізацію. Як видно на знятих кадрах, у літака немає ні крил, ні хвоста — тільки фюзеляж.

На жаль, нічого не відомо про те, як витягували літак з-під моста: розпиляли його на місці або спускали шини вантажівки і напівпричепа, або діяли іншим способом.