Відео: volkswagen хоче перетворити id.buzz в “швидку” без водія

48

Карета швидкої допомоги на базі id.buzz, як і інші виконання фургона, задумана повністю автономною. Як видно на ролику, крісло в передній частині однооб’ємника повернуто в бік медичного обладнання і другого сидіння-ймовірно, призначеного для пацієнта. Зовні такий id.buzz, як і звичайна «швидка», відрізняється відповідною лівреєю і проблисковим маячком на даху.

На відео volkswagen візуалізує ще два виконання id.buzz майбутнього. Одне з них-безпілотне таксі з чотирма посадочними місцями і столиком, а друге – фургон для доставки з єдиним сидінням, велика частина салону якого звільнена під вантаж.

За задумом дизайнерів, інтер’єри будуть виконані в основному з перероблених матеріалів, включаючи промислові відходи і відслужили рибальські мережі. Вторинну сировину застосують в обробці дверних карт, передньої панелі, а також в підлогових килимках. Сидіння будуть оббиті приємним на дотик синтетичним матеріалом, серед переваг якого-легкість очищення.

Однак до втілення представлених ідей в реальність ще далеко, визнає volkswagen, який тільки почав відчувати безпілотний id.buzz, оснащений системою компанії-розробника автономних автомобілів argo ai. За словами члена правління volkswagen commercial vehicles з інформаційних технологій і фінансів майкла обловскі, процес «схожий скоріше на марафон, ніж на спринт», і попереду ще багато тестів.

На початку жовтня глава столичного департаменту транспорту максим ліксутов заявив, що москва може стати першою безпілотною столицею в європі. За його словами, в місті йде активний розвиток сервісу роботаксі, а також готується до тестів перший автономний трамвай.