Кожен другий чоловік захворіє на рак

249

Научно

Нові фігури для Великобританії передбачають, що ризик людини розвивається раку під час його цілого життя підвищиться до кожного другого до 2027, в основному тому що більше людейпроживание довше.Дані, звільнені Cancer Research U. K. у середу, показують, що за наступні 15 років, 50 чоловіків з кожних 100 у Великобританії будуть діагностовані з раком внекоторый пункт під час їх життів, у порівнянні з 44 з 100 в 2010.

Вони також показують, що ризик для жінок, хворих на рак, підвищиться від 40 до 44 з кожних 100 за той же період.Фон цим новим чисел є віком: найбільший фактор ризику для раку.

Живе більш довгий означає більш високий ризик розвивається раку. І у Великобританії, як в другомразвитые країни, більше людей досягає віку, де вони, більш ймовірно, захворіють на рак.Харпэл Кумар, керівник Cancer Research U. K., повідомляє у заяві, що їх числа є «проблиском у майбутнє».«На плюс сторона збільшується наша тривалість життя, але це також означає, що більше з нас, ймовірно, буде діагностовано рак», говорить він.

Але існує також інший фон: завдяки дослідженню, діагнозу раку та лікування поліпшується весь час, тому в той час як ризик, що розвивається раку идеттак шанс на виживання.Експерти кажуть, що рак простати, рак кишечника і меланома серед тих, швидше за все, щоб підвищитися за наступні 15 років.Рак простатыРак простати залишається величезною проблемою: випадки ростуть і немає ніякого надійного способу идентифицироватьте, які небезпечні для життя.

«Раку простати потрібно дослідження», говорить професор Малкольм Мейсон, експерт по раку простати в Cancer Research U. K. Мейсон каже, що існує багато питань, на які все ще має відповісти дослідження.

Як віки населення, все більше чоловіків буде діагностовано з простатойрак.«За показниками захворюваності раку простати минулих 40 років у Великобританії потроїлися, і три чверті випадків діагностовано у чоловіків у віці понад 65 років», говоритМасон.Однак існують деякі проблиски надії, такі як робота, опублікована нещодавно в Молекулярних Дослідженнях раку де вчені з клініки Майо у Флоридському звіті, що знаходить фермент під назвою PRSS3 або mesotrypsin,це може допомогти вести агресивний рак простати.

Вони вважають, що відкриття могло призвести до аналізу та кращому лікуванню.Інша багатообіцяюча область дослідження, щоб це було виконаним вченими Cancer Research U. K. Вони вивчають білок, названий microseminoprotein-бетою(MSMB), який може допомогти ідентифікувати чоловіків в більшому ризику для раку простати. Вони припускають, що це могло бути більш точним маркером, ніж той, в даний час використовується вскрининг-тести, специфічний антиген простати (PSA).

Наприклад, в роботі, опублікованій в 2010 в журналі PLoS ONE, вчені Cancer Research U. K. приходять до висновку, що «сечової MSMB був краще, ніж сечовий PSA в дифференцирующихся чоловіків з раком простати вообщеСорта Глісона.”

Мейсон каже, що це — чоловіки більш високому ризику для раку простати, які, ймовірно, отримають вигоду найбільше з показу, і могло б бути краще призначатися для тих чоловіків це, щоб попытатьсяобследуйте всіх чоловіків.Однак це «тільки за допомогою тривалого дослідження, що ми будемо в змозі запропонувати поліпшені аналізи, щоб скоротити кількість чоловіків, померлих від хвороби», додає він.Рак кишечника

Дослідження раку кишечника вже покращило діагноз і профілактику. Дослідники показали як одноразовий flexi-обсяг (єдина гнучка ректороманоскопія)аналіз міг зменшити нові випадки та смертельні випадки від раку кишечника у тих, хто його підіймає.Наприклад, одне дослідження, видане 2011 в Журналі Національного Онкологічного інституту, показує як єдина гнучка ректороманоскопія, що показує зменшену захворюваність на рак кишечника исмертельные випадки.

У тому дослідженні захворюваність була знижена на 18% і смертельні випадки через 22%. Серед обстежених пацієнтів рівень був зменшений на 31% і на 46% для продвинутогослучаи.

І смертельні випадки у обстежених учасників були зменшені на 38% у порівнянні з контрольними групами.Cancer Research U. K. також керувала 16-річним випробуванням, показав, що смертельні випадки від раку кишечника впали на 43% і випадки на одну третину в учасників, у яких був всього один flexi-объеманализ.«Наше дослідження вперше показало, що ми могли суттєво зменшити захворюваність на рак кишечника і число людей, вмирає від хвороби,з допомогою цього одноразового аналізу», говорить професор Венді Аткин, рак кишечника Cancer Research U. K. екрануючий експерт, який призвів дослідження.Аткин описує їх роботу як «фантастичний приклад» дослідження переваг, приносить; «немає ніякого іншого способу, яким ми були б в змозі розвинути нове лікування, знатьлучше нове лікування або гірше, і знайте, хто повинен отримати його», додає вона.

МеланомаИсследователи Cancer Research U. K. та інші у всьому світі призвели до обіцянки нового для лікування меланоми успіху, принісши надію пацієнтам.Проте також важливо, що зусилля запобігти хворобі тривають.Більшість випадків меланоми відбувається через передозування до ультрафіолетових променів сонця і шезлонгів.

Одне дослідження, виданий нещодавно, показує, як пошкодження сонця викликає нещодавно виявлені провідні меланому генетичні зміни.Інші області, де дослідження робить навали, дізнаються як клітини меланомырасстройте імунну систему і також боротьбу з стійкістю раку кхимиотерапия.

Громадське великодушність«Тільки за допомогою дослідження ми будемо в змозі бити рак. Ми повинні зробити більше роботи, щоб зрозуміти те, що веде рак і як ми можемо запобігти його, а такжеразвитие нового лікування, щоб зменшити кількість людей, що помре від нього», переконує Кумар.«Розуміння біології раку скоріше походить на завершення складної мозаїки. Багато частин вже стали на своє місце, але нам потрібно більше исследованияпрежде ніж ми зможемо закінчити картину.

І завдяки великодушності громадськості, наші вчені світового класу відіграють провідну роль у побитті цього разрушенияболезнь», додає він.Cancer Research U. K. звільнила числа перед британською кампанією телевізійної реклами, котра в День подарунків, повідомлення якого є рак, тільки будетпобежденный допомогою дослідження.

Британські благодійні установи опиняються перед важким часом. Нещодавній звіт, зібраний Благодійним Фондом Допомоги та Національною радою з Добровольчим організаціям, знаходить этоблаготворительность, дає у Великобританії, впала на 20% в реальному вираженні в 2011-2012.

Cancer Researchвторазаболетькаждыймужчина

 • Серпень 16, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Zulunos

  Вал, ну я в першу чергу думаю про те що відбувається насправді, — це фантазії недалеких людей, яким в житті не вистачає чогось загадкового. І які так як зросли у країнах, де військові чето приховували, люблять фантазувати на цю тему:))


  16.08.2018 о 19:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аксенчука Рената

  то не українці, то московити такі ж як ти, поліцаї, запитай хто вони, вони тобі скажуть що вони руССССкие


  17.08.2018 у 04:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anarathis

  Я думаю він все ж не на це натякав, а що нас типу змушують купувати в американців замість того щоб у своїх


  17.08.2018 о 19:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Chillfist

  просто геморой і жирна дупа не дозволили


  18.08.2018 у 05:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lightfire

  Пукин той пройдисвіт згоден на всі 100


  18.08.2018 в 08:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ygglis

  Тролляку на гілляку! :))


  18.08.2018 в 21:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шабанова Поліна

  Кадаффі, не бреши, 10 тис років тому бул російський місто Троя, а Бухара з’явилася пізніше, коли жидорептилоиды спокусили російських горілкою :))


  19.08.2018 в 11:51
  Увійдіть щоб відповісти