Друге покоління Toyota GT86: рішення прийнято

269

Toyota знову звернутися до сторонньої допомоги в розробці моделі GT86

Нове купе буде розроблено в партнерстві з Subaru

Як заявили в компанії Toyota, купе GT86 буде замінено новою моделлю другого покоління, розробленої спільно з Subaru. Двомісна модель буде оснащуватися новим 6-циліндровим двигуном спорткара GR Supra, нещодавно представленого на Женевському автосалоні. GT86 поповнить лінійку спорткарів Toyota, які будуть виходити під фірмовим лейблом GR Sport.

Підтверджуючи наміри Toyota про розробку новий GT86, керівник європейського відділення маркетингу Метт Харрісон сказав, що це був «успішний гала-продукт для нас. Двигун від Supra не повинен замінювати цей автомобіль. Вони для різних аудиторій та різних продуктів. Ми бачимо ситуацію, коли вони будуть сидіти поруч один з одним».

Нагадаємо, що оригінальний GT86 був випущений в 2011 і розроблений спільно з компанією Subaru поряд з BRZ компактним задньопривідним купе. У ньому встановлені рідний 4-циліндровий двигун і трансмісія, які благополучно перекочували в модель наступного покоління.

Друге покоління Toyota GT86: рішення прийнято

Щоб компенсувати високі витрати на розробку малолітражних моделей спорткарів Toyota, включаючи GR Supra, японський бренд залучив партнерів. Японці розглядають GT86 та аналогічні моделі спорткарів як потужних послів бренду. Нещодавно керівник компанії Акіо Тоеда (Akio Toyoda) висловив бажання побудувати повне сімейство високопродуктивних машин, особливо лінійку гарячих спорткарів GGR Sport.

Дивіться також: Toyota GT86 CS-R3: ралійний автомобіль з 238 к. с. вартістю $94.000

Говорячи про GT86, Харрісон додав: «справа не тільки і не стільки в обсязі його двигуна. Це додає бренду захват і емоційний заряд. GT86 безумовно був успішним для нас у досягненні цього, особливо на таких ринках, як Великобританія».