Скорочення подорожі на автомобілі, настільки ж ефективного скорочення калорій

221

Научно

Підтримання здорового ваги протягом свят або прагнення закінчити здорове Новорічне рішення, можуть бути досягнуті шляхом запобігання класичних святкових цукерок, таких як печиво, або льодяник, і також довгі поїздки на автомобілі, пропонують нове дослідження в журналі Preventive Medicine.Оскільки свята починаються, вага є загальним питанням. Фактично, пустощі протягом свят може буквально зняти годинник Вашого життя.Дослідження, на чолі з викладачем Шелдоном Х. Джэйкобсоном з Університету Іллінойсу, вказує, що щоденні поїздки на автомобілі та прийняті всередину калорії безпосередньо пов’язані з вагою тіла, і шляхом зменшення будь-якого просто трохи може призвести до зменшення в індексі маси тіла (BMI).

Аспірант Бэнэфшех Бехзэд, співавтор дослідження, сказав: «Ми говоримо, що внесення невеликих змін в подорожі або дієтичному виборі може привести до порівнянного скорочення ожиріння, подразумевающему, що засновані на подорожі втручання можуть бути настільки ж ефективними як дієтичні втручання».Ожиріння є глобальною епідемією з багаторазовими медичними і соціальними чинниками. В основному дотримання здорового ваги тіла є результатом споживання калорій і випущеної енергії.

Попереднє дослідження дивилося на компонентів індивідуально або на локальному рівні, в той час як поточне дослідження хотіло подивитися на обидві сторони через національний кришталик. Як продовження більш раннього розгляду досліджень водіння і ожиріння, дослідники вирішили використовувати водіння в якості подання для фізичної активності.

Джэйкобсон пояснює:«Простий спосіб бути більш фізично активним полягає в тому, щоб провести менше часу в автомобілі. Будь-який час людина сидить за кермом автомобіля, це — одне з найбільш слухняних дій, які вони можуть зробити через день. Автомобіль є самим швидким способом транспортування, яку ми маємо.

Але наслідком цього Need for Speed добиванні мети може бути епідемія ожиріння».Слідчі звикли доступні дані для громадськості на тепловому споживанні, середній національний показник ІМТ і ведуча практика. Вони створили багатоваріантну модель, здатну до дослідження споживання калорій і милі, які ведуть зв’язком з BMI, щоб прийняти до уваги ускладнений відношення цих трьох змінних.

Результати показали, що, якби всі дорослі в США вели одну милю менше, ніж, вони роблять тепер у день, було б пов’язане скорочення середнього національного показника ІМТ 0.21 kg/m2 шість років потому. Зменшення дієти на 100 калорій, з іншого боку, було пов’язане зі зниженим національним BMI 0.16 kg/m2 три роки.

Бехзэд сказав, що «Одна миля дійсно не дуже. Якщо вони просто розглянули б навіть сідати на автобус, йдучи, відстань до автобусної зупинки могло вплинути як їжа 100 калорій менше день. Головним є приділення уваги споживання калорій і рухомий більше, разом, може допомогти зменшити BMI».Навіть невелике скорочення BMI, такого як той, запропонований моделлю, могло мати на увазі значні экономившие витрати.

Якщо б водії всюди по США вели той меншою кількістю миль в день, то паливне споживання знизилося б, а також щорічні витрати охорони здоров’я, тому що менше людей буде категоризировано як огрядна або страждає ожирінням, повідомляють автори.Джэйкобсон завершує:«найважливіша річ для людей винести уроки з цього дослідження полягає в тому, що у них є вибір.

Потрібно бути настільки ж обережним про те, коли Ви вирішили їздити як тоді, коли Ви вирішили поїсти. Ці невеликі зміни в нашому водінні і дієтичних звички можуть призвести до довгострокових суттєвих змін до проблеми ожиріння.

Ті — вид змін, які ми захищаємо».

автомобильпутешествиесокращениестолэффективный

 • Серпень 16, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Горєва Вікторія Данилевна

  Обожнюю Дівчат — так горілка це і є українська горілка, так шо Нефирофф — цілком горілка. Якщо ти маєш на увазі перцівки всякі, то я їх сам не дуже — більшість занадто перченные імхо


  16.08.2018 в 21:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лоскутова Катерина

  Бркма — чому не помічаю? Помічаю. Але я ж не кричу, що ополченці стріляють по мирних жителях авдіївки, а всу там немає, вона стоїть в сторонці


  17.08.2018 в 11:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вельямінова Євгенія

  Тобто скажімо на донбасі люди гинуть з двох сторін з-за ваших геполитических інтересів?


  17.08.2018 у 20:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Данильцина Марія

  йоббік ти струмінь губами ловив?


  18.08.2018 у 01:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чернишов Артем

  Фейк, щоб оленів налякати. Сплачено курортами Краснодарського краю :))


  18.08.2018 в 08:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vujar

  а 95-й?


  18.08.2018 у 17:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зв’язу Марфа

  Насяльника ?


  19.08.2018 у 04:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нізовкін Ярослав

  Слухай, я теояю нитку розмови. Почали ми з того що сепары хочуть зробити країну кращою. Я ж кажу що так, тільки не нашу, а вигадану свою, якої ніколи вже не буде


  19.08.2018 в 10:52
  Увійдіть щоб відповісти