Хк«спартак» отримав автобус scania irirzar за 22 млн рублів

29

Яскраво червоний лайнер scania irizar i6 k440eb буде перевозити по москві і московській області основну команду клубу, що бере участь в континентальній хокейній лізі.

У росії scania irizar i6-один з найбільших автобусів туристичного класу, його довжина – 15 м, висота – 3,9 м.у салоні, оформленому в корпоративних кольорах «спартака», обладнано 56 пасажирських місць і окреме місце для супроводжуючого групи. Ергономічні регульовані крісла розставлені зі збільшеним кроком, є потужна двозонна система клімат-контролю. Занудьгувати теж не вдасться: у кожного крісла є розетки на 220 вольт, куди можна підключати ноутбук або планшет, заряджати гаджети в дорозі.

Містке багажне відділення об’ємом 12 м3, розташоване в базі автобуса, особливо важливо для хокеїстів, які возять з собою великі сумки зі спорядженням. Люки багажника, оснащені пневматичним приводом, легко відкриваються і з пульта управління, і з панелі приладів на водійському місці.

Scania irizar i6 оснащений дизелем потужністю 440 к.с. Екологічного стандарту євро-5, механічну 12-швидкісну коробку передач з автоматичним перемиканням opticruise і автоматичним зчепленням. Ефективно рухатися по наміченому маршруту, як в міському трафіку, так і на міжміських трасах, водієві допомагає розумна бортова система управління scania fms.

Варто додати, що новий автобус з’явився в автопарку московського хокейного клубу «спартак» напередодні його 75-річчя. Вартість такого автобуса-близько 22 млн рублів.

( 1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)

Новини змі2