Визначення поширення важкої інфекції Clostridium серед госпіталізованих пацієнтів діареї

215

Научно

Найбільше дослідження масштабу в Європі поширення потенційно смертельного захворювання, відомого як Clostridium важка інфекція (CDI), тільки що розпочалося.Європейське, багатоцентрове, проспективне проходить два рази в рік одномоментне дослідження Clostridium важка Інфекція у госпіталізованих пацієнтів з Діареєю (EUCLID) дозволить професіоналам точно вимірювати справжній рівень компакт-диску.Інтерактивний компакт-диск є небезпечною для життя хворобою, що з’являється, коли внутрішній покрив товстої кишки заражена бактерією C. difficle.

Токсини, що це продукція бактерій може привести до серйозного запалення товстої кишки і викликати діарею. Ті, хто 65 років або більше старий, більш високий ризик наявності хвороби.У розвинених країнах інтерактивний компакт-диск є головним джерелом інфекційної діареї. Інфекція є основною причиною захворюваності і навіть смерті в деяких випадках, вбиваючи приблизно кожне 50-е.

Це також несе величезні економічні витрати, тим більше, що заражені інтерактивним компакт-диском залишаються в лікарні ще протягом 1-3 більше, ніж нормальних тижнів, складаючи додаткові витрати 7 147€ (Євро) на пацієнта.Попереднє дослідження, виконане в Іспанії в 2008, показало, що майже дві третини випадків компакт-дисків або неправильно діагностовані або не взяті взагалі, вказавши дуже низьке клінічне усвідомлення компакт-диска в лікарнях.Дослідження EUCLID покаже ступінь недостатньої діагностики компакт-диска

Дослідження EUCLID телебаченні, яку спонсорує і фінансується Astellas Pharma Europe Ltd і підтверджена європейським Товариством Клінічної Мікробіології та дослідницькою групою Інфекційних хвороб для Clostridium, важкого (ESGCD), прагне дізнаватися, що інтерактивний компакт-диск зустрічальності серед пацієнтів, госпіталізованих з діареєю в 20 країнах і 500 лікарнях на всій території Європи. Це повинно дати точну картину недостатньої діагностики і під тестуванням існує в кожній країні.За словами доктора Еда Киджпера, голови дослідницької групи ESCMID для Clostridium важкого:«Це дослідження представляє важливий крок вперед у розумінні справжнього рівня компакт-диска і надасть нам дуже необхідну інформацію про епідеміології виснажливої хвороби в Європі»,Фонд державної служби охорони здоров’я Клінік Лідса буде координувати дослідження при професора Марці Уилкоксе.

Лікарні з кожної з цих 20 країн повинні будуть надіслати зразки всього несформованого калу в лабораторію координування у визначений день — в лабораторії, будь-які випадки компакт-диску будуть виявлені. Це відбудеться в два рази року, щоб складати сезонні зміни.

Крім того, дані будуть зібрані по діагностичних аналізів у лікарні для надісланих зразків і результати аналізів, які допоможуть показати справжню ступінь недостатньої діагностики компакт-диску.Дослідження компакт-диска і результати дослідження

Дослідження клініки Майо вказало, що існує збільшується захворюваність clostridium важкою інфекцією.Фекальна трансплантація допомогою колоноскопії є ефективним лікуванням рецидивного Clostridium важка інфекція.

clostridiumинфекцияопределениераспространениесредитрудный

 • Березень 13, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Fozel

  відчувається Росії пора продавати колекторам борг )))


  13.03.2018 у 22:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чуличкова Дар’я

  на картках багато думаю тримають, хоча б тому що купа людей отримує зарплати-пенсії на картку


  14.03.2018 у 02:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mazujar

  Здоровий глузд переміг :))


  14.03.2018 в 13:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakinos

  До речі, багато хто повертається. Адже чужих ніде не раді. Сьорбнули принад і на неньці-Україні, і в Росії-матінці…


  14.03.2018 в 21:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keralore

  не знаю куди мерс діти, попільничка забилася, завтра по хліб піду заодно тачилу куплю


  15.03.2018 у 07:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Паулкин Серпень Анатолійович

  Гоблін, чисто пересічний рациянин )))


  15.03.2018 в 19:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лютов Ізмаїл

  а де докази? ?


  16.03.2018 у 02:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ябловский Ілля

  Зигирь, це не кримчанин, ти сплутав з ким-то. Це помірний троль ?


  16.03.2018 в 14:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kashakar

  посилання на таку версію або пизд*бол


  16.03.2018 у 20:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юсупова Світлана

  Ну навіщо туркам нічим не відрізняються від російських туристів, яких все б’ють?


  17.03.2018 в 11:05
  Увійдіть щоб відповісти