Фабіо Леймер став чемпіоном GP2

319

Авто новости

Швейцарський гонщик Фабіо Леймер став фаворитом молодіжної серії GP2. Спортсмен переміг титул достроково: за одну гонку до кінця сезону пілот був недосяжним для всіх суперників. У заключному заїзді на автостраді «Яс Марина» Леймер посів четверте місце.

Головний суперник Фабіо англієць Сем Берд фінішував десятим. Представник гоночного колективу Russian Time заглох на старті, але успішна тактика дозволила гонщику прорватися в очкову територію.

Суботню гонку GP2 в Абу-Дабі переміг тестер команди Формули-1 Caterham Олександр Россі. Друге місце зайняв срібний призер Формули-2 Джолион Палмер, а трійку фаворитів доповнив швед Маркус Ерікссон.Перед останнім заїздом GP2 Леймер зібрав 191 бал. На рахунку Берда 173 очки – результат забезпечував Сему віце-чемпіонське звання.

Третє місце в підсумковому протоколі оскаржать бразилець Феліпе Наср і англієць Джеймс Каладо.Фабіо Леймер на руках у власної команди після закінчення гонки в Абу-Дабі