Гіпноз допомагає пацієнтам IBS з важкими симптомами

244

Научно

Дослідження в Швеції знайшло, що гіпноз може допомогти багатьом людям з IBS (синдром подразненої товстої кишки), полегшують їх симптоми.Перджохэн Ліндфорс, докторант Академії Sahlgrenska, університеті Гетеборга, Швеція, прийшов до цього висновку в тезі, названому «Впровадження спрямованої на травний тракт гіпнотерапії для синдрому подразненої товстої кишки в клінічній практиці».Ліндфорс вважає, що гіпнотерапія повинна стати загальноприйнятою практикою для пацієнтів з тяжким IBS.

Синдром подразненої товстої кишки (IBS), також відомий як спастичний коліт, коліт слизу і нервовий синдром товстої кишки, є хронічним шлунково-кишковим порушенням, що викликають метеоризм, нерегулярну функцію кишечника, біль в животі, слизову у стільці, і змінному запорі і діареї. Це хронічне захворювання, в більшості випадків, має тенденцію збільшуватися і зменшуватися за ці роки.

Згідно органам охорони громадського здоров’я, між 10% 15% шведського населення страждають від різних ступенів IBS. Великобританія і органи охорони здоров’я США кажуть, що між 10% 20% населення страждають від деякої форми IBS.Ніхто все ж не знає, які причини IBS, і немає ніяких ефективних лікуванні пацієнтів з важкими симптомами.Гіпнотерапія може запропонувати тривале полегшення

Дослідження в Академії Sahgrenks продемонструвало, що гіпноз може запропонувати ефективне і тривале полегшення.Ліндфорс сказав:«У нас є чотири різні дослідження, що показують, що гіпноз допомагає лікувати IBS, навіть коли лікування не забезпечується вузькоспеціалізованими центрами гіпнотерапії. Лікування покращує шлунково-кишкові симптоми і якість життя, і задоволення пацієнта дуже високо.

Метод також робить ефективне використання ресурсів охорони здоров’я».Пацієнт входить у стан глибокої релаксації і отримує налаштовані снодійні пропозиції. Гіпнотерапія викладає їх, як керувати їх неприємними симптомами, або шляхом зосередження на них або виконання протилежного — відволікання їх уваги на щось ще.

Теза 1, включаючи два исследованияВ першому дослідженні, виданий в американському Журналі Гастроентерології, Lindfors і команда пояснюють, що спрямована на травний тракт гіпнотерапія, як відомо, має ефект на полегшення симптомів IBS. Однак це ніколи не доводилося з наукової точки зору у рандомізованому дослідженні, яким управляють, за межами спеціалізованого науково-дослідного центру.

Команди мають намір визначати, як ефективна спрямована на травний тракт гіпнотерапія могла б бути для пацієнтів IBS в різних клінічних умовах, не у традиційних одиницях дослідження.Пацієнти в обох дослідженнях не відповіли на стандартну терапію.У Дослідженні 1 — 90 пацієнтів були рандомизированно відібрані, щоб або отримати 12 процедур спрямованої на травний тракт гіпнотерапії один раз в тиждень в приватних практиках психології чи підтримуючій терапії.

У Дослідженні 2 — 48 пацієнтів отримали будь-яку спрямовану на травний тракт гипнотерапию в невеликій лікарні графства, в той час як деякі служили контрольними групами і були на списку черговості.Дослідники оцінили свою шлунково-кишкову серйозність симптомів і якість життя на початку дослідження, потім у три місяці, і, нарешті, після одного року.Про такі результати повідомили:Пацієнти, які отримують спрямовану на травний тракт гипнотерапию в обох групах, відчули поліпшення симптому в три місяці

Жоден з пацієнтів у контрольних групах (не отримує гипнотерапию) не відчув поліпшення симптомів у три месяцаУ тих у першому дослідженні були великі поліпшення, ніж контрольні групи, у порівнянні з цими двома групами у другому исследованииУлучшения три місяці в групах гіпнотерапії були витримані до кінця дослідження (12 місяців)

Дослідники прийшли до висновку, що «Спрямована на травний тракт гіпнотерапія є альтернативою ефективного лікування для пацієнтів з несприятливим IBS, але ефективність нижче, коли терапія дана поза вузькоспеціалізованого дослідження».

гипнотерапияпациентпищеварительный трактпомогатьсимптомтяжелый

 • Серпень 30, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Windfang

  Блін, щось ща дофіга випадків що громадянки росії хочуть їхати воювати в игил. причому найчастіше це не жителі кавказу або інші традиційні мусульмани. Зовсім пистанулись ужо


  30.08.2018 в 19:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юнкин Зіновій

  Пырдла мені тут погрожувала сміятися коли безвиз не дадуть:))


  31.08.2018 у 05:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Надія Віталіївна

  як оригінально ? до Речі, у нас картопля по 3 гривні ?


  31.08.2018 в 12:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dujin

  Ем-м-м, чойто, я не в курсі?


  31.08.2018 о 19:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bludweaver

  Захід — вчитель корупції! Позавчора, на СкайНьюс, Сполучене Королівство, новина; рада по транспорту при уряді хоче збільшити витрати на ремонт доріг в 230 разів. В двісті тридцять разів! Вчіться розпилу бюджету! І фото дороги, яма на ямі….


  01.09.2018 у 02:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Naath

  Євроінтеграція по своїй суті — логічно так і було б, як ти, якби не одне АЛЕ. Що крім балансу імпорту експорту нам ще старих боргів в баксах віддавати треба. Якщо не помиляюся — в цьому році треба віддати близько 20 лярдов баксів тільки держборгів (справедливості заради — не знаю чи всі вони в баксах)


  01.09.2018 в 17:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shali

  сьогодні знижена гранична ціна на газ для промислових споживачів та бюджетників


  01.09.2018 у 22:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Daizshura

  Дарма захід какцапов підняв в 90-х і поставив на ноги, вони думали що це адекватні люди, а це всього лише какцапы.


  02.09.2018 в 12:45
  Увійдіть щоб відповісти