Ексклюзивний дорожній мотоцикл від bmw: як виглядає круїзер bmw r18

10

Крім автомобілів, bmw випускає і мотоцикли, які давно оцінили всі любителі двоколісного транспорту. Крім інших, в списку моделей є і туристичні, спроектовані спеціально для тих, хто готовий дні безперервно проводити в дорозі. У 2020 році виробник представив проекти двох моделей, а тепер їх можна побачити на власні очі.

Круїзер і беггер

bmw випустила в світ беггер r18 і круїзер r18 transcontinental. Вони дуже схожі один на одного і розрізняються тільки оснащенням і деякими деталями в дизайні. База у них однакова і навіть двигун встановлений один і той же: опозитний двоциліндровий об’ємом 1802 кубічних сантиметри. Він видає максимальну потужність в 91 кінську силу і піковий крутний момент 158 нм. Разом з двигуном встановлюється сухе протиракове зчеплення і шестиступінчаста коробка передач.

Обидва мотоцикли мають максимальну швидкість 180 км/год, а при повному завантаженні можуть розігнатися до 160 км/год. Витрата палива при цьому не можна назвати найменшим, він становить 5,8 літра на кожні 100 км.єдине, що відрізняє мотоцикли, так це час розгону до «сотні»: у круїзера воно становить 6 секунд, а у беггера – 5,5. Різниця ж з’явилася виключно через вагу, r18 легше.

І той, і інший призначені для подорожей, на них цілком можна подолати великі відстані, але r18 transcontinental зроблений куди як більш комфортним. Правда, все це чимало сприяло “набору ваги”, який становить в спорядженому стані 427 кілограм проти 345 у r18. З них паливо становить 24 літри і 16 літрів відповідно.

Оснащення у мотоциклів теж схоже. Обидва забезпечені великим обтічником, на них встановлені цифрова приладова панель з діагоналлю 10,25 дюйма, акустика marshall і два кофра, прилеглі до заднього колеса.

Є й суттєві відмінності. Так, r18 transcontinental отримав більш високе вітрове скло і широке сидіння, що забезпечить більший комфорт в далеких поїздках. Також у нього є додатковий кофр, встановлений якраз за спиною пасажира. Додатково він отримав цілий ряд опцій, що збільшують комфорт і зручність в управлінні: додаткові фари, збільшену за допомогою заглушок площа обтічника, захисні дуги, підігрів сидінь та інші. Бічні кофри мають досить великою ємністю, по 26 літрів кожен, а центральний у transcontinental – 48 літрів.

Переднє і заднє колесо мають діаметр 19 і 16 дюймів відповідно. На заднє колесо поставили дискові гальма. Крім іншої електроніки, колеса управляються за допомогою системи full integral abs. Вона управляє тиском в підвісках і розподіляє його між ними як під час гальмування, так при прискоренні.

У обох мотоциклів в якості передньої підвіски використовується телескопічна вилка, а ззаду – прихований консольний амортизатор, хід обох підвісок становить 120 мм.рівень демпфірування задньої підвіски виставляється автоматикою, яка отримує дані з датчика висоти і регулює підвіску, роблячи її найбільш комфортною.

У стандартній комплектації на обох моделях встановлена система динамічного круїз-контролю. Вона дозволяє підтримувати встановлену швидкість навіть під час спуску з гори. До неї додається протипробуксовочна система і помічник для їзди по схилах. Велика частина інших опцій за замовчуванням встановлюється в r18 transcontinental, вони також доступні для r18, але тільки за додаткову плату.

Серед опцій є адаптивний круїз-контроль. До його складу входять сенсори, що вбудовуються в обтічник, з їх допомогою автоматика відстежує попереду йдуть автомобілі і підлаштовується під їх рух. З r18 для замовлення доступна аудіосистема marshall gold series stage 1, а для transcontinental – модель gold series stage 2, різниця між ними полягає в парі додаткових динаміків. Системи обох моделей спочатку підтримують три режими водіння, за допомогою яких можна досягти ідеальної поведінки мотоцикла на будь-якій поверхні, включаючи мокрий асфальт і кам’янисту місцевість.

З самого старту продажів доступні версії мотоциклів first edition, що володіють ексклюзивним оформленням. Ціна обох мотоциклах в звичайному виконанні стартує від 1 860 000 рублів для r18 і 2 632 000 рублів для r18 transcontinental.