Hyundai і Яндекс почнуть розробляти автопилотируемые автомобілі

226

Компанії Hyundai і Яндекс підписали протокол про наміри

Південнокорейський автогігант і російська транснаціональна компанія Яндекс знаходяться на останній стадії укладання угоди про спільну розробку програмного і апаратного продукту для безпілотних автомобільних систем.

Протокол про наміри, підписаний Hyundai і Яндекс, включає роботу з Hyundai Mobis – підрозділом Hyundai, що функціонує як окрема компанія, яка займається тільки запасними частинами і сервісом. Сторони планують створити платформу водіння автомобіля без водія, яку можна використовувати в машині від будь-якого виробника, а також у таксопарку».

Hyundai і Яндекс почнуть розробляти автопилотируемые автомобілі

Hyundai Mobis є постачальником комплектуючих не тільки Hyundai, але і Kia і Genesis. Це означає, що зазначені три виробника будуть першими, хто виграє від цього партнерства.

Дивіться також: 2018 Hyundai Ioniq: тест-драйв

«Це наш перший спільний проект, ми маємо чітке підтвердження інтенсивного розвитку нашої платформи управління без водія. Ми вже здійснили тисячі поїздок в нашому сервісі автономного таксі, виконані без водія на водійському місці», – розповів Дмитро Поліщук, керівник напрямку безпілотних автомобілів «Яндекс.Таксі».

Hyundai і Яндекс почнуть розробляти автопилотируемые автомобілі

Яндекс активно розширює своє позиціонування «вшир» у різних областях, включаючи геолокацію і райд-шерінг. Компанія також управляє сервісом «Яндекс.Таксі», поширеним вже в 15 європейських країнах.

«Нам знадобилося два роки, щоб пройти шлях від первинних тестів до повноцінної міській службі «роботакси. Зараз завдяки нашій угоді з Hyundai Mobis ми будемо в змозі рухатися ще швидше», – заявив один із засновників Яндекса Аркадій Волож.