Доважок навіть у вигляді “м’якого гібрида” – це значна сума за мірками сегмента масових автомобілів. Враховуючи переваги наших покупців, а також вартість палива, податкове навантаження і т. Д, що визначає популярність гібридів в деяких інших країнах, російський споживач в абсолютній більшості випадків віддасть перевагу більш дорогу комплектацію, ніж ” гібридність»

12

Триває локалізація виробництва двигунів в росії. Минулого року було розпочато будівництво ще одного заводу великого іноземного виробника. З чим пов’язана така активність компаній: оптимізм щодо майбутнього російського авторинку, підготовка до заборони автомобілів з двс в європейських країнах…?

Вважаю, що основні фактори – це необхідність збільшення ступеня локалізації для отримання преференцій від уряду і зниження логістичних витрат шляхом розміщення виробництва ближче до основного ринку збуту (так як європа веде активну роботу по переходу на альтернативні джерела).

За останній час якість дизельного палива в росії покращився, проте багато автовиробників не поспішають включати моделі з дизельними двигунами в свої російські лінійки. З чим це пов’язано?

Ціна подібних агрегатів помітно вище, ніж у бензинових, популярність в сегменті невеликих автомобілів невисока, так як вигода від володіння при не дуже великих пробігах для автовласників неочевидна. Також для холодних регіонів грає роль велика легкість запуску бензинового двигуна взимку і його краща тепловіддача в порівнянні з дизелем.

За рахунок чого технічно знижується потужність двигуна, щоб він “проходив” за більш вигідною ставкою оподаткування?

Програмне забезпечення блоку управління двигуном.

Якщо виникає будь-яка серйозна поломка двигуна і потрібно дорогий ремонт, то у багатьох російських автовласників виникає інтерес до покупки, так званого, «контрактного» мотора. Які ризики з цим пов’язані і що ви можете порадити автовласникам в такій ситуації?

Як і при покупці будь-якої вживаної речі, всі ризики можливих поломок і прихованих дефектів бере на себе покупець. Виняток становлять тільки продукти, якість яких гарантована виробником, як, наприклад, сертифіковані автомобілі з пробігом за програмою suzuki drive+. В даному випадку виробник гарантує якість автомобіля, а також дає гарантію на основні вузли та агрегати терміном на 1 рік або 20 000 км

Кожна автомобільна марка в росії має в своїй лінійці двигунів 1-2 базових агрегату. На автомобілі з ними припадає основний попит. Однак часто для російських покупців залишаються недоступними мотори, які пропонуються на аналогічних моделях в інших країнах. Те ж відноситься і до поєднань двигуна і певного типу коробки передач. Як вирішити дану проблему?

При виведенні на ринок нових моделей автомобілів виробник прораховує економічну доцільність по цілому ряду параметрів, в тому числі в залежності від двигуна і кпп. В основі будь-якого рішення лежить попит покупців на конкретне поєднання двигуна і кпп. Основними перешкодами для виведення нових агрегатів є: можлива висока ціна конкретного агрегату, пов’язана, наприклад, з необхідністю доопрацювань під ринок рф або з високими митними платежами, або низький попит з боку покупців.

У чому причини непопулярності електромобілів в росії, загалом, зрозуміло. Однак хорошою, нехай і неповноцінною альтернативою їм могли б бути машини з гібридною силовою установкою. Чому їх продажі знаходяться в росії на низькому рівні і за яких умов ця ситуація зміниться на краще?

Як завжди, відповідь очевидна – ціна питання. Доважок навіть у вигляді» м’якого гібрида ” – це значна сума за мірками сегмента масових автомобілів. Враховуючи переваги наших покупців, а також вартість палива, податкове навантаження і т.д, що визначає популярність гібридів в деяких інших країнах, російський споживач в абсолютній більшості випадків віддасть перевагу більш дорогу комплектацію, ніж «гібридність». Але ніщо не стоїть на місці, тому поживемо побачимо.