Перші відомості про renault duster 2024: що чекати від машини третього покоління

11

Румунське видання autoexpert опублікувало першу інформацію про прийдешнє dacia duster 3 покоління. Журналістам про що знаходиться в розробці моделі розповів топ-менеджер групи renault дені ле ось. Останній є главою підрозділу, до якого входять румунська dacia і російська lada.

Чоловік заявив, що розробка нового дастера ведеться в румунії, але в неї залучено чимало зарубіжних фахівців (в тому числі і російських). Очікується, що сумарно в проекті візьмуть участь чотири тисячі інженерів і близько 2,7 тисяч фахівців з інших областей.

За основу кросовера буде взята платформа cmf-b, на якій розробляється недавно анонсований dacia bigster. Останній буде досягати в довжину близько 4,6 метрів, тобто виявиться помітно крупніше нинішнього дастера. У 2024 році на цей же «візок» переберуться і вітчизняні лади.

За словами топ-менеджера, новий dacia bigster на ринку буде позиціонуватися звичайним кросоверів з» крутим ” дизайном і високою посадкою. Такий авто покликаний зацікавити клієнтів з німеччини.

А ось третій duster стане повнопривідним позашляховиком. Про його дизайні фахівець поки поширюватися не став, але заявив, розробка зовнішності моделі вже ведеться.

Нагадаємо, що продажі нинішнього дастера ii покоління в росії стартували тільки на початку 2021-го, проте в європі даний кросовер під брендом dacia дебютував ще в далекому дві тисячі сімнадцятому. Ось чому в компанії вже активно працюють над черговою генерацією паркетника.

Відомо, що румунська марка планує розробити відразу шість варіацій нового дастера, призначених для різних ринків. Виробництво цих модифікацій буде здійснюватися на чотирьох заводах.

Очікується, що новий dacia duster буде офіційно представлений в 2024 році, в той час як bigster і зовсім з’явиться лише в першій половині двадцять п’ятого. До слова, приблизно в цей же час варто очікувати і дебюту нової lada niva, яку якраз планують побудувати на базі румунського кросовера.