Намічається відгук моделі Hyundai Creta: власникам 28 тис. Крета приготуватися

177

В автомобілях Хендаи Крета виявлена несправність шланга заливної горловини

Як йдеться на офіційному сайті Росстандарту (gost.ru), відкликанню підлягають автомобілі Hyundai Creta, «реалізовані з першого VIN-номера за 29 листопада 2017 року, згідно з додатком».

Причиною відкликання автомобілів в комплектації 4WD є, можливо, некоректне закріплення паливного шланга. У зв’язку з цим на кросоверах буде виконана перевірка зазору між трубкою заливної горловини і кронштейном кріплення датчика швидкості. У разі необхідності, якщо буде виявлена несправність, буде проведена заміна трубки заливної горловини.

«Всі ремонтні роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників», –зазначається на сайті Росстандарту. Уповноважені представники виробника ТОВ «Хенде Мотор Мануфактурінг» проінформують власників автомобілів Hyundai Creta, що підпадають під відкликання, шляхом розсилки листів та/або по телефону про необхідність надати транспортний засіб у найближчий дилерський центр для проведення ремонтних робіт.

Намічається відгук моделі Hyundai Creta: власникам 28 тис. Крета приготуватися

Також автовласник має право звернутися до офіційного дилера самостійно або переглянути список VIN-номерів для автомобілів Hyundai, які підпадають під відгук. Перейшовши по наступним посиланням і далі на вкладці «Документи», ви зможете ознайомитися зі списком ВИН-номерів. Забиваємо в пошуку по документу свій номер – і готово! Якщо номер відобразився, сміливо дзвонимо офіціалів, і вони, переконавшись у вашій правоті, призначають для вас зустріч.

Всього в Росії під сервісну програму підпадає 28.683 кросовера Creta (GSr).

P. S. Ще раніше власники Creta відзначали деякі проблеми щодо своїх нових корейських кросоверів з бюджетного сегменту. Список найбільш поширених з них ми скомпонували в даному матеріалі: Топ-5 найбільш жахливих фактів про Hyundai Creta