ДНК мікроорганізмів травного тракту має унікальний відбиток пальця

244

Научно

Нове дослідження припускає, що ДНК великого накопичення мікроорганізмів у травному тракті має унікальний figerprint, який може ідентифікувати людей таким же чином какДНК людини.

Дослідники з Вашингтонського університету Медична школа в Сент-Луїсі, Міссурі, США та європейської Лабораторії Молекулярної біології в Гейдельберзі,Німеччина, напишіть про їх дослідженні, яке, як вважають, було першим, щоб каталогізувати спадкову мінливість мікроорганізмів, що живуть в травному тракті в роботі, опублікованій онлайн вПрирода 5 грудня.Мікробіом травного тракту

В останні роки ми почали розуміти більше про мікроорганізми, які колонізують кожен затишний куточок і тріщину людського тіла. Ми тепер знаємо, що наш«мікробіом» включає трильйони мікроорганізмів, переважаючих клітини людини на від 10 до 1.

І ми починаємо вивчати, як наші мікробні гени співпрацюють з нашими людськими генами, щоб зберігати нас здоровими і, в деяких випадках, викликати хворобу.Мікроорганізми, що живуть в людському травному тракті, мікробіомі травного тракту, отримують поживні речовини від їжі, допомога синтезують вітаміни, захищають від інфекції і делаютсоставы, зменшують запалення.

Індивідуалізоване накоплениеДжордж Вайншток є заступником директора Інституту Геному у Вашингтонському університеті і відповідним автором нового Вивчення природи. Онописывает в прес-релізі, як здивований вони повинні були знайти, що ми можемо бути ідентифіковані колективної ДНК наших мікроорганізмів травного тракту.

«То накопичення індивідуалізоване, абсолютно аналогічно нашому геному людини. Відмінності в дорозі люди відповідають на різні препарати або шлях ониопределенные поживні речовини використання можуть бути простежені до спадкової мінливості в наших мікробних генах, а також в наших людських генах», пояснює він.

Спадкова мінливість мікробних геномовДля їх дослідження Вайншток і колеги проаналізували мікробну ДНК від 252 проб фекалій, взятих від 207 чоловік в США і Європі, хто былпринятие участі в одному з двох проектів, каталогизирующем людський мікробіом: Людський Проект Мікробіома, що фінансується Національними Інститутами Здоров’я сша і Людський Кишечник (MetaHIT) проект, фінансований Європейською комісією.Проте жоден з цих високих проектів профілю не подивився на спадкову мінливість мікробних геномів в тілі.

Вайншток і колеги зосередилися на 101 вигляді мікроорганізмів, зазвичай знаходили в травному тракті, і ідентифікували більше ніж 10 мільйонів однобуквенных відмінностей у ихколлективная ДНК.І вони знайшли інші альтерації ДНК, incuding вставки, стирання і відмінності в структурі.ДНК мікробіома травного тракту залишається стабільною протягом довгого времениКоманда також виявила, що ДНК мікробіома травного тракту залишається стабільною протягом тривалого часу.

Вони бачили це, тому що 43 з учасників дали дві проби фекалій на відстані принаймні один місяць (в більшості випадків, другий зразок був зібраний шість кспустя дванадцять місяців після першого).У тих зразках дослідники вважали мало варіабельності травного тракту мікробної ДНК протягом довгого часу, навіть при тому, що види самих микроорганизмовколебавшийся.«Навіть після року, ми могли все ще відрізнити людей генетичної підписом їх мікробної ДНК», говорить Вайншток.

«Мікробна ДНК в кишечнику дивно стабільна, як відбиток пальця», пояснює він.Мікробіом еволюціонує одночасно з намиСо дня нам поставляють у світ як новонароджені, ми стаємо колонізованими з мікроорганізмами.

Деякі ми успадковуємо від наших матерів під час народження, інших отсреда.Співавтор Македонка Митрева, доцент медицини в Інституті Геному у Вашингтонському університеті, говорить:«ДНК наших мікроорганізмів є хронологічній записом мікробного розвитку у наших тілах».«Багато з цих організмів колонізували б нас, коли ми були дуже молоді і виростемо і розвинемося з нами всюди за нашими термінами служби», онадобавляет.Але ми тільки починаємо розуміти, як це велике накопичення організмів формує наші життя.

Дослідники, які вивчають мікробіом травного тракту, припускають, що дисбалланс бактерій може привести до хвороб як синдром подразненої товстої кишки та хвороба Крона.Бактерії травного тракту можуть навіть грати роль в ожирінні як дослідження на тварин, видане вЖурнал Дослідження Протеому в лютому 2012 пропонує.Учені, що працюють над величезним Людським проектом мікробіома (HMP) NIH, тепер картировали всі різні мікроорганізми, які живуть в і на здоровому людському тілі. ВИюнь 2012 вони опублікували кілька робіт включаючи два по своїй природі і два в PLoS ОДНЕ розкриття багатьох чудових відкриттів, включаядоказательства, що шкідливі бактерії можуть жити в здорових тілах і і співіснувати з їх хозяиноми інші мікроорганізми, не викликаючи хворобу.

Митрева каже, що вони сподіваються, що подальші дослідження мікробіома травного тракту допоможуть вченим дізнатися, як керувати їх генами, щоб поліпшити здоров’я людини і сделатьболее ефективні препарати.Фонди з європейської Лабораторії Молекулярної біології, MetaHIT надає з Сьомої рамкової програми Європейського співтовариства та грантів від

NIH допоміг фінансувати дослідження.

микроорганизмотпечатокпалецпищеварительныйтрактуникальный

 • Травень 10, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Togore

  Розумник.. Ти взагалі коли останній раз купував книгу? Тим більше вітчизняну… І не з патріотичних спонукань, а з інтересу?


  10.05.2018 у 15:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Альохіна Єва

  Ідіоти ватні навіщо ви посадили виробника булочок з маком на 8 років за ґрати?


  11.05.2018 в 00:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuadanius

  Патаму шо Рінат Леонідович талановитий бізнесмен тоді коли можна з бюджету пистить :))


  11.05.2018 в 10:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Папенина Марина

  Чим простіше?


  11.05.2018 у 18:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Darkflame

  яка вигода латишам? Ось для сочі, щоб налякані оленів не їхали в крим, а їхали в сочі — цілком


  12.05.2018 в 12:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пайків Тихон

  нехай торгує людина, а ви купуйте його цукерочки ))))


  12.05.2018 у 20:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Анікєєв Олексій

  Какцапы це сучасні неофашисти, які тільки поміняли символіку і риторику. Подивіться на їх паради *антимайданов*, на їх виступи політиків, просто волосся стає дибки. Замість свастики, общипанная курка мутант, замість чорно-червоно-білого прапора, гей-оргиевские стрічки і прапор Расеі (вкрадений у Голландії Петром 1). Анексія територій, мілітаризація суспільства і культ особистості ботоксного Пукина мафіозі карлика, є явними ознаками фашизму на Рацейской Педерации.


  13.05.2018 у 03:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Микита Анатолійович

  Не писти, у тебе навіть в профілі написано Донецьк


  13.05.2018 в 13:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Леонід Єлисейович

  думаю — стрибнути або шото пофарбувати в жовто-блакитний? Шо скажете? :))


  13.05.2018 в 23:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zulujar

  Мудро міркуєш. Тільки знову ж таки є одне АЛЕ. однією з причин воєн є якраз то шо вони там надто вже нестандартні всі такі і такі інстинктам. Правила в суспільстві якраз і є результатом тривалого розвитку суспільства. Слідування певним обмежувальним правилами — сприяє розвитку і благополуччя суспільства в цілому, хоча може бути і невигідно конкретному окремому індивідууму, який інакше зможу би урвати собі шматок пирога побільше. Був час і в Європі точно так само ипашили один одного за шматок пирога, тільки потім пройшли цей этам. А там поки немає


  14.05.2018 у 07:16
  Увійдіть щоб відповісти