Старий subaru forester перетворили в пікап з причепом і продають за 255 000 руб

11

Днями на порталі «facebook marketplace» з’явилося оголошення про продаж subaru forester 2001 року, переробленого в повноцінний пікап, та ще й з причепом-трейлером.

Саморобний subaru forester ute має пісочно-коричневий кузов. Його задня частина була переобладнана і являє собою невелику вантажну площадку.

При цьому у доопрацьованого позашляховика ще й є трейлер-причіп, виготовлений із задньої частини іншого форестера. З інших особливостей модифікації варто відзначити противотуманки, 106-сантиметрову світлову балку і багажник на даху.

Авто поставлений на 15-дюймові позашляхові колеса « “взуті” в покришки bf goodrich k02. Дані компоненти надають машині вседорожний вигляд, але виглядає вона злегка незграбно.

В салоні такого forester ute є кондиціонер і радіо. Що стосується техніки, то автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач. У процесі тюнінгу він також отримав однодюймові колісні адаптери і стійки kyb від моделі 2006 року.

Продавець стверджує, що доопрацьований кросовер з пробігом 380 000 км знаходиться в хорошому стані, але, судячи з фотографій, це далеко від істини. Так, на знімках видно, що у автомобіля гнилий кузов і палаюча лампочка «check engine».

За таку машину власник просив 3 500 доларів (255 000 рублів за нинішнім курсом). В даний момент оголошення вже неактивно. Можливо, авто вже хтось купив.