Подивіться як цей пілот посадив вертоліт в Альпах, щоб врятувати пораненого лижника

271

Неймовірне майстерність пілота вертольота.

Що найстрашніше для будь-якого любителя гірських лиж? Звичайно, впасти і отримати травму і застрягти високо в горах. Саме це і сталося з лижником в Альпах на початку цього року. Лижник отримав травму коліна, що завадило йому продовжити спуск. У підсумку лижника довелося визволяти з вершини гори з допомогою вертольота. Але була проблема, пов’язана з посадкою вертольота. Неймовірно, але пілоту удалося зробити неможливе. Цей вид посадки найскладніший елемент в управлінні вертольотом.

Відео було розміщено в Facebook Ніколасом Дерелі, який катався на лижах з групою друзів. За словами CNN один з лижників (їх один Бруно) під час спуску з гори впав і зламав ногу на висоті більше 2 км над рівнем моря. Але друзям Бруно вдалося зробити екстрений виклик. В результаті була організована рятувальна операція, яке ви можете подивитися на відео:

Відео з рятувальною операцією знімали друзі Бруно. Пілотові вдалося вибрати правильне посадкове положення рами вертольота, в результаті це дозволило рятувальної команди вистрибнути з вертольота, а потім допомогти зачепити травмованого лижника тросом, який потім і підняв Бруно у вертоліт.

Подивіться як цей пілот посадив вертоліт в Альпах, щоб врятувати пораненого лижника

Подібні речі відомі як висадка на вершині. Ви напевно подібне бачили у військових фільмах і в мережі, як евакуюють солдатів з гірських схилів. Принцип дії приблизно той же. До речі, у рятувальників працюють на гірськолижних курортах і у пілотів вертольотів є ціле керівництво як здійснювати цей вид рятування людей застрягли в горах.

Якщо у вас є вертоліт не Порадимо повторювати трюк. Це вищий пілотаж, які можуть здійснювати не всі пілоти. Подивіться, як близько крутяться лопаті двигуна, в декількох сантиметрах від снігу. Холоднокровності пілота вертольота не займати. Це неможливо дивитись без емоцій.