Chevrolet Onix: модель для Китаю, яка не зявиться в Росії

224

У Китаї з’явився абсолютно новий седан від Chevrolet

Якщо для північноамериканського ринку седани є «зникаючим видом», то для євразійського континенту моделі в цьому класичному кузові залишаються бажаними гостями.

Мова про абсолютно новий компакт-седані «Онікс» від Chevy, зовсім недавно представленому в КНР.

Онікс є однією з багатьох моделей від Chevrolet і Buick в класах B і C, побудованих на платформі Global Emerging Markets, або GEM. Розроблена в General Motors, GEM сприяє подальшій глобалізації автомобільної галузі, коли модель, розроблена в одному кінці світу, може бути продана практично всюди.

Chevrolet Onix: модель для Китаю, яка не зявиться в Росії

«Онікс» пропонується у вигляді 4-дверного седана. Під цим ім’ям він був відомий в Південній Америці як 5-дверний хетчбек, а 4-дверний варіант називався «Призма».

Дивіться також: Шевроле Круз знімуть з виробництва, як і ряд інших моделей GM

Показаний «Онікс» довші «Призми» на 190 мм. Це робить його майже таким же, як моделі С-класу. У китайській лінійці Шеві новий седан розташовується між Sail і Cavalier. «Онікс» дебютував в обробці Redline, ставши шостою за рахунком фірмової моделлю після Equinox, Cruze, Orlando, Malibu XL і Monza.

Chevrolet Onix: модель для Китаю, яка не зявиться в Росії

Слідуючи своєму корпоративного дизайну, «Онікс» відрізняється подвійний гратами радіатора, новими головними фарами LED-протівотуманкамі. У салоні Redline модель поставляється зі стандартними чорними 16-дюймовими колесами, чорною окантовкою і червоними акцентами на решітці, кришках дзеркал і колесах.

Chevrolet Onix: модель для Китаю, яка не зявиться в Росії

Поки нічого не відомо про силовій установці, але, за офіційною заявою від GM, для китайського ринку «Оніксі» встановлять два нових трьохциліндрових бензинових двигуна. Один об’ємом 1,3 літра (102 л. с.), інший – турбований, на 1 літр, потужністю 114 к. с.