18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

325

Топ-18 моментів, коли ми почуваємо себе ніяково за кермом.

Вам ставало ніяково за кермом за які-небудь дії? Вам було соромно, коли ви зловили чийсь погляд на вашій машині або якщо хтось пильно дивився на вас? Тоді вам, напевно, знайоме відчуття дискомфорту, яке відчувають багато водіїв з-за багатьох речей, що відбуваються з ними в машині. Ми зібрали для вас самі незручні моменти, які можуть виникати з нами в автомобілі.

1. Коли хтось помітив, як ми співаємо за кермом

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Ви коли-небудь співали емоційно в машині під улюблену композицію? Адже давайте чесно зізнаємося собі: багато хто з нас люблять співати за кермом під свою улюблену музику. І в більшості випадків нам це приносить неймовірне задоволення. Але іноді нам стає незручно при цьому, коли на нас починає пильно дивитися хто з оточуючих. Особливо соромно стає, коли наш погляд зустрічається з чиїмось поглядом на дорозі. Але насправді не потрібно соромитися ваших бажань. Хочете – співайте. В цьому немає нічого поганого. Співай, це круто!

2. Колупання в носі

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Так-так. Ви не повірите, але чимало автолюбителів мають цю погану звичку. Багато хто думає, що, коли вони колупають в носі, інші учасники дорожнього руху нічого не помічають. І яке ж їх здивування, коли вони зустрічаються поглядом з іншими водіями, які спостерігають, як ті чистять свій ніс. У цей момент багато хто, хто має таку негарну звичку, готові провалитися крізь землю від сорому.

3. Незграбний зоровий контакт на світлофорі з іншим водієм

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Багато водіїв чомусь відчувають себе не в своїй тарілці, коли, зупинившись на світлофорі, ненароком зустрічаються поглядом з іншим водієм, що сиділи в машині, яка зупинилася поруч. У цей момент багато скромні водії сором’язливо відводять очі вбік. Хоча в цьому немає нічого непристойного. Адже в звичайному житті, коли ми не за кермом, ми ж не соромимося, зустрівшись з якимось перехожим поглядом.

4. Неадекватна поведінка за кермом через відволікання уваги телефоном

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Зізнайтеся, ви користуєтеся мобільним телефоном за кермом? На жаль, понад 70 відсотків автолюбителів грішать смартфоном під час руху, відповідаючи на дзвінки та беручи/відправляючи повідомлення від своїх друзів, колег і т. п.

Причому більшість розуміють, що подібна схильність до свого гаджету за кермом не тільки заборонена законом, але і може привести до аварії. Адже будь-який мобільний телефон дуже сильно відволікає за кермом. У тому числі повідомлення. В результаті багато хто з нас мають гіркий досвід у своїй практиці водія, коли смартфон ставав винуватцем нашого неадекватної поведінки за кермом.

Саме в такі моменти нам дуже соромно за свої дії. Особливо ніяково почуваються досвідчені водії, для яких будь-яке поведінка, що непростимо. Але, на жаль, наш мозок так влаштований, що не може робити безліч речей одночасно. У підсумку це призводить до відволікання уваги навіть у досвідченого водія, який може зробити помилки за кермом, непросительные навіть новачкові.

5. Нам часто соромно за дуже брудний салон

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Деяким водіям стає незатишно, коли інші учасники дорожнього руху починають дивитися на їх авто, брудне всередині. Особливо соромно нам за бардак в салоні, в якому ми розкидали речі, як на звалищі. Ви не повірите, навіть справжнім нечепур і грязнулям стає в цей момент не по собі.

6. Іноді нам соромно за брудний кузов

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Що стосується брудної кузова автомобіля, то не багатьом з нас соромно, коли з нашої машини відвалюються шматки бруду. В тому числі нам не соромно, коли ми починаємо помічати на кузові написи типу «Помий мене» або «Помий». Деякі навіть пишуть на своєму кузові відповіді таким авторам послань, щось на кшталт «Як я помию, коли на вулиці дощ» або «Танки бруду не бояться».

Але тим не менше все-таки деяким водіям стає дуже некомфортно, коли на їх брудну машину починають дивитися інші учасники дорожнього руху.

7. Коли ми довго їдемо за яким-небудь автомобілем, повторюючи за ним всі повороти і т. п.

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

У вас було таке, коли ви довгий час їхали за яким-небудь автомобілем по одному і тому ж маршруту, постійно повертаючи за що йде попереду машиною в усі провулки і двори? У цей момент багатьом водіям стає ніяково через те, що водій, керуючий автомобілем, що їде попереду, може подумати, що за ним стежать. Хоча це і не так, але багатьом автолюбителям дійсно стає незручно, що вони довго мимоволі переслідують автомобіль, що йде попереду.

8. Задрімали за кермом

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Іноді з-за сонливості і втоми деякі водії можуть по-справжньому задрімати прямо під час руху. Це дуже небезпечно. За даними статистики ДТП, в нашій країні відбувається чимало аварій унаслідок того, що водій на кілька секунд задрімав за кермом.

На щастя, іноді з-за того, що водій задрімав за кермом, автомобіль починає вести себе неадекватно на дорозі, в результаті чого багато водії починають сигналити уснувшему водієві. Іноді це допомагає повернути до тями втомленого водія, що дозволяє запобігти аварії. У цей момент очнувшимся водіям дуже і дуже соромно за свої дії за кермом. Так що якщо ви втомилися, ніколи не сідайте за кермо. Якщо ви відчули сонливість під час руху, краще зупиніться і трохи відпочиньте. Пам’ятайте, що сонливість дуже підступна під час руху.

9. Різке гальмування

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

На жаль, людям властиво помилятися. Так що людський фактор ніхто не скасовував. Особливо за кермом. Саме тому в ДТП потрапляють навіть досвідчені водії. Найчастіше причина аварії – це неуважність за кермом. Часто наша неуважність під час водіння призводить до того, що ми помічаємо небезпеку на дорозі не вчасно. У результаті В останній момент ми або різко вирулюємо, або різко б’ємо педаль гальма, щоб запобігти зіткненню. У цей момент нам дуже соромно за свої дії за кермом.

10. Нам соромно за свої дії за кермом, які розлютили іншого водія

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Дуже часто через свою неуважність на дорозі ми мимоволі створюємо небезпечну ситуацію. Це сильно дратує інших водіїв, які починають злитися і лаяти нас. В цей момент ми готові крізь землю провалитися. Особливо якщо бачимо, як своїми діями розлютили інших водіїв.

11. Втратили дорогу, рухаючись по навігатору

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Іноді ми втрачаємо дорогу, навіть рухаючись по навігатору. В цей момент ми починаємо сильно відволікатися від дороги, часто тим самим порушуючи ПДР, що, звичайно, дратує інших водіїв. Тим більше багато хто не знають, чому саме ми так поводимося за кермом. Самі знаєте, що в цьому випадку якими тільки словами нас не називають. І нам часто дуже соромно за свою поведінку.

12. Нам сигналять за те, що ми наносимо прямо за кермом макіяж

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Це, звичайно, стосується дівчат-водіїв, які пізнали прихований сенс дзеркала заднього виду в салоні. Ви помічали, як багато дівчини прямо за кермом фарбують очі і губи? Деякі це роблять зазвичай у пробці. Але є й такі, які займаються цим прямо на ходу. Як ми знаємо, людський мозок немногозадачен. Тому дівчата, завдають макіяж прямо за кермом, дуже сильно відволікаються.

Це дратує багатьох водіїв. Особливо коли чергова блондинка за кермом стоїть на місці з-за того, що наносить макіяж, незважаючи на те що на світлофорі загорілося зелене світло. У цей момент багато водії починають тиснути зі злості клаксон. Багатьом дівчатам в подібних ситуаціях хочеться стати невидимками. Тим не менш любительок чепуритися за кермом менше не стає

13. Нам соромно, коли наша машина зламалась, але ми навіть не уявляємо, що з нею

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Іноді деяким водіям ніяково, коли їх машина зламалася, але не відома причина. Особливо неважливо почувають себе ті, хто не знайомий з пристроєм автомобіля.

Але часом ми конфузимся, коли намагаємося щось полагодити, але не маємо уявлення, як це робити. Найбільше нам ніяково, коли поруч із нами стоїть людина, добре розуміється в ремонті та обслуговуванні автомобілів.

14. Коли автомобіль ДПС включає мигалку, а співробітник ГИБДД через гучномовець починає наказувати нам зупинитися

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Деякі водії готові провалитися крізь землю, коли прямо в потоці машин до них чіпляється автомобіль ДАІ, включає спецсигнал і повідомляє через гучний зв’язок, що нам потрібно зупинитися. В принципі, нічого такого в цьому немає. Час від часу співробітники ДПС перевіряють багато автомобілів на дорозі.

Але є серед нас така законослухняна категорія водіїв, яким дуже ніяково перед іншими водіями, коли їх починає зупиняти екіпаж ДПС. І навіть якщо суворо дотримується закон водій нічого не порушив, йому незручно перед іншими. Порада: не звертайте уваги. Вам не все одно, що про вас подумають?

15. Погана резина

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Іноді нам соромно за свою вбиту гуму. Адже покришки, як і взуття, можуть багато розповісти про водія. Нам здається, що в очах інших водіїв ми виглядаємо жебраками, які не можуть собі дозволити нову гуму.

16. Забули включити габарити і фари

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Нам дуже соромно, коли ми, виїхавши на дорогу у вечірній час, забули включити ближнє світло і габарити. І чим довше ми проїдемо без фар, тим незручніше нам буде тоді, коли ми виявимо, що їдемо без світла і габаритів.

17. Випадково забули вимкнути поворотник

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Ви забували вимкнути поворотник? За статистикою, це трапляється час від часу майже у кожного водія. Так-так. Навіть досвідчені автолюбителі іноді забувають про миготливому сигналі повороту. І багатьом це дуже соромно.

18. Часом нам соромно, що ми лаємо всіх навколо

18 незручних моментів, які виникають тільки в автомобілях

Час від часу на нас щось знаходить, і ми починаємо лаяти всіх навколо. То це нам не так, то ще щось. Нам не подобається, як хтось перебудувався перед нами. Виводить з себе, коли хтось їде надто повільно. Бісить, якщо хтось проїхав повз нас дуже швидко.

Загалом, в такі моменти нас дратують всі водії, оскільки найкращим водієм ми вважаємо тільки себе. Благо, подібне зарозумілість проходить (на жаль, не у всіх водіїв). В такі моменти, коли наше роздратування проходить, нам стає в душі соромно за свою поведінку (на жаль, не всім).