Блог ім. Vladxt660

41

Раніше крим у мене асоціювався тільки з морем і це не дивно, фактично без моря я його толком то і не бачив. У цей день я рушив у глиб півострова і відкрив крим для себе знову.

Грею воду для кофею в наметі, поступаю так завжди при наявності сухої трави, піроманією не страждаю так сказати.)) чесного кажучи прокинувшись плану конкретного куди метнемся сьогодні не було, коли ти необмежений у часі і мета у тебе просто катнути в кайф ти особливо не морочитися планами. Чистимо зубки, вмиваємося, наливаємо каву з димком і відкриваємо карту на смартфоні.перше що кинулося в очі на карті це фортеця мангуп-кале. Рейтинг високий, відгуків багато значить їхати однозначно варто. Неспішно збираюся і висуваюся до наміченої мети.

На навику вибрав короткий маршрут, режим “велосипед” так цікавіше в рази). Відстань до точки 21км — “запрягаємо коня” – котимо!

Доріжка котись-гладенький асфальт, зелень, скелі. Головне не пропустити поворот на селище новоульяновка, він буде перед селищем куйбишеве, а якщо бути точніше перед міткою «бетонні скульптури». Поворот непримітний, через густі крон дерев його легко пропустити. Як тільки повернете тут же міст через річку бельбек, ну а далі тільки прямо. У режимі “авто” дорога тупикова до селища новоульянівка.

Проходимо селище наскрізь, вийшовши до дамби новоульянівського водосховища, далі режим “велосипед” нам по цій вапняній/крейдяній грунтовці білого кольору.

Знаків обмежують рух по цій дорозі немає, тому сміливо рухаємо вперед. Піднявшись по невеликому грунтовому серпантину в два повороти, моєму погляду відкрилося водосховище, тут же відразу майнула думка – »відмінне місце для табору”. Обігнувши водосховище по північній стороні бачу великі галявини і пару таборів автотуристів їду до тих що ближче так сказати за ” мовою»)), додаткова інфа по місцевості ніколи не буває зайвою.

Ну що сказати по здобутій інфі — автотуристи виявилися рибалками кримчанами як я зрозумів, ставити намети тут можна, у водосховищі є риба і раки, харчується водосховище ключами тому з прісною водою проблем немає, єгеря і місцеві не турбують тиша та благодать. Так само уточнив по дорозі на мангуп-кале, як сказали рибалки — «їздять, тільки по сухому і на повному приводі». Сильних дощів в цій місцевості не було, тому доріжка намічалася по лайту так би мовити.

Ну що сказати по дорозі, доріжка легка якщо їхати по сухому. Спочатку глиняна грунтовка з колійностями і невеликими калюжами, потім вона переходить в щільну вапняну гравійку, на якій є один підйом з уступами і пару поворотів в підйом з невеликою кількістю сипухи. Потім на виході невелику ділянку грунтовки і вихід з лісу, а далі грунтовий хайвей по долині між скель. Доріжка дуже красива і йде через ліс. Вона не заросла, є сліди квадриків і мотоциклів.

Пройшовши по долині деякий час ви побачите стовп з покажчиками по лівій стороні. Один з покажчиків повернуть в потрібне нам напрямок з написом мангуп-кале, грунтовка йде знову в ліс. Вивчивши стовп з покажчиками пірнаю по грунтовці в ліс і проїхавши буквально метрів 20 розумію що далі буде «ай-я-яй».

Ну я б не сказав що повний триндец, проте дорога йде в підйом мала прямо по середині глибоку канаву природного походження мабуть від дощових вод, при тому що дорога з протилежних сторін мала покатость з досить крутим градусом до цента. Короч вузька канава по центру і чим вище в підйом тим глибше канава, узбіччя з ухилом з двох сторін до центру, і така «краса» йде до верху в межах видимості. Мій прогноз був такий: їду, зісковзую в канаву, їду по канаві вгору поки не впираюся сумкою, далі потрібно було б скинути сумку і тоді можливо б вдалося протиснуться… Коротше купа головняка на рівному місці при тому що я вже біля підніжжя мангуп-кале. Хотів було лісом обійти, але лісом не варик, вже дуже густий. Розвертаюся абияк мало не навернувшись і спускаюся знову до покажчика, луску потилицю в роздумах, дістаю навик.

Зовсім недалеко від мого місця розташування знаходиться селище ходжа сала, кидаю погляд в тому напрямку і бачу порошить в мою сторону уазик з туристами. Вирішую рухати в селище, раз звідти везуть туристів значить він великий, є магазини, кафе та інше. Власне я прийняв рішення комплекс мангуп-кале великий, є що подивитися і ходити доведеться багато. Тому план такий доїхати до селища при цьому доглянути по можливості містечко під намет, а якщо буде кемпінг з купою наметів можна буде навіть поставити намет, мотоцикл і скинути там зайві речі. Потім затариться завчасно на вечір і зі спокійною душею штурмувати гору.

План був хороший), але йому не судилося здійсниться в такому вигляді. По-перше до селища я під’їхав досить швидко і місця під намет так і не примітив. По друге перед самим селищем почався такий лютий спуск, ні він був не особливо крутий, він був з купою великих відполірованих валунів, місцями ступенями, місцями сипуха, а ще вимита канава по центру. Коротше вже на середині спуску зрозумів що вгору я тут не піднімуся. Досвіду підйому по такому рельєфу у мене немає і якщо навіть зважуся то дві-три “курви” будуть виконані безсумнівно, а нам цього не треба.

Ну і по-третє коли я спустився, то я побачив кпп, шлагбаум і мужика в камуфляжі(типу єгер чи що). Мужик реально охренел побачивши мене коли я виїхав з-за його спини))) я ж зробив морду особи цеглою і припаркувався рядочком з кпп/каси близько уазиків тих що возять туристів. Знову йду за “язиком”) розговорився з одним з шоферів, на вигляд моїм ровесником, почав з того — ” де тут можна перекусити?”короч у мужика теж є чекуха в користуванні, наш чол і ми власне розговорилися. Він посміхаючись покосився на кпп і сказав що в обратку мене не пустять, та й з моїми роздумами з приводу підйому теж був солідарний — » без нічого, так на правильній гумі можна, а так одна мука ” – сказав мені він. Потім вказав кафешку зі смачними чебуреками і wi-fi.

Жую чебуреки, прикидаю подальші дії. Ну назад сенсу немає, по-перше не пустять, по-друге хрін піднімешся. Кинути мотик тут на парковці-така собі ідея … Піду явно надовго. Кемпінгу наметового поруч немає, гостинка ваще не варіант. Приймаю рішення робити гак і знову заходити через селище новоульянівка.) ну а че нам 20км туди, 20км сюди))) це хіба відстань? ділов то!)

Описувати знову маршрут від новоульянівки до підніжжя мангуп-кале знову не буду, скажу тільки те що ця ділянка пройшла я вдруге бадьоріше і отримав масу задоволення. Потім недалеко від стовпа з покажчиками пірнув в чагарник біля узлісся, екип на мотик, зверху тент і вперед наверх.

На мангуп-кале класно! види закачаєшся! найцікавіше це оглядова на долину природно, десь там під камуфляжем мій мотоцикл.)

Потім обов’язково потрібно спуститься вниз по сходах в чоловічий монастир, чернечий постриг приймати не обов’язково, але подивитися на храм в скелі цікаво, ну і віруючі можуть тут поставити свічку і помолиться. Ченців не бачив, можливо перебували в келіях або відійшли куди, за порядком в монастирі наглядав тільки кіт.

Ще сподобався караїмський некрополь, поховання юдеїв. Могильні плити розкидані по лісі в хаотичному порядку і на багатьох добре читаються написи на івриті.

Ну в іншому ж представлена старовина так собі якщо чесно, але почитати стенди цікаво. В основне зміцнення я не пішов, затиснув 300 рублів))) там було вже платно. Я вирішив що в цьому немає сенсу, вражень я відхопив вище даху, а бабки є бабки))) та до томуж вже вечоріло і з боку севастополя йшли якісь каламутні хмаринки, (ах так забув сказати звідси з самої верхньої точки видно севастополь і як я зрозумів балаклава) і я вирішив рухати в зворотний шлях.

Місце шукати не довелося, адже воно вже знайдено і цілком крутецьке-новоульянівське водосховище. Мотик чекав мене на тому ж місці хоч ходив я акурат 3 години. Та хто його тут зачепить? варто в лісі під камуфляжем, людей не бачити тільки коні пасуться. В обратку тією ж доріжкою катнув по кайфу! вже вивчив її і не плутався в численних розвилках. Потім поставив намет, надів тапки і шорти, та побрів у новоульянівку за продуктами і пивком)

Ганяв я в той день до магазину два рази))) ввечері біля багаття п’яний в мотлох зловив нірвану під бринчання варгана)))

На наступний день вирішив нікуди не їхати і покайфовать на цьому місці ще день, та й куди їхати з таким моторошним перегарищем то?))) засмагав, купався, боровся з сушняком спочатку пивом під вечір квасом, намагався рибалити — бродив навколо водосховища-короч добре провів час!

Продовження слід.

Ремонт і виготовлення карданних валів

10-19-2021

Компанія “карданвал сервіс” виконує роботи з розрахунку, проектування і виробництва карданних передач під вимоги замовника, здійснює модернізацію та ремонт (зміна розмірів, конструкції, посилення), карданних валів. Зверніться за посиланням https://kardanvalservis.com.ua/ та отримайте консультацію фахівця.

Одиничне і серійне виготовлення карданних передач для легкових, вантажних автомобілів всіх марок, сільськогосподарської, будівельної та іншої спецтехніки, промислового обладнання. Багатоступінчастий контроль на всіх етапах виробничого процесу, сучасний верстатний парк, досвідчені співробітники і комплектуючі від світових виробників дозволяють нам створювати вали, що не поступаються оригінальним. Виготовлена продукція відповідають міжнародному стандарту iso 9001: 2008 і гост р ісо 9001-2011. Надається гарантія до 24 місяців.

Вартість залежить від конфігурації і застосовуваних комплектуючих. При аналогічних характеристиках кардани виробництва компанії до 70% вигідніше оригінальних, придбаних у дилера.

Для отримання детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером по телефону +38 (067) 233-84-87 він проконсультує з питань співпраці, запропонує варіанти, зорієнтує по термінах і вартості робіт.

Виробництво карданів за індивідуальними замовленнями протягом 1-2 днів

У випадку неможливості ремонту, високої вартості або відсутності деталей у продажу, виготовимо доступний аналог в точності повторює або перевершує оригінал.

Компанія “карданвал сервіс” пропонує карданні вали за технічними вимогами, кресленнями, зразками і номерами деталей для всіх видів техніки. У виробництві використовуються комплектуючі від dana spicer, eds, ifa-kardan, klein, gkn, gmb, sicit, tirsan kardan, walterscheid, welte, белкард та інших брендів.

Ексклюзивні умови для постійних партнерів

Приймаємо замовлення від фізичних і юридичних осіб з усієї України . Продукція сертифікована.

Виникли проблеми з карданним валом. Зверніться за посиланням За результатами діагностики з вами зв’яжеться майстер-приймальник, повідомить про поломку і вартость ремонту.

Зламалися в дорозі? фахівці компанії оперативно приїдуть і допоможуть

Вам не доведеться шукати найближчий автосервіс, достатньо зателефонувати. Ми не змусимо вас довго чекати, і точно не залишимо на дорозі. Ми демонтуємо, заберемо зламаний кардан, відремонтуємо і привеземо назад. Якщо є можливість, усунемо проблему прямо на місці.

Ми прагнемо до співпраці, пропонуємо партнерам ексклюзивні умови

Великий досвід співпраці з автосервісами, власниками автопарків, виробниками авто і спецтехніки, підприємствами промисловості, що експлуатують обладнання, в приводах яких використовуються карданні передачі.

Офіційна гарантія на всі види робіт, продукцію, комплектуючі

Якість нашої роботи підтверджується наданням письмової гарантії до одного року або до 100 000 км пробігу, забезпечується суворим дотриманням технологічного процесу, використанням сучасних європейських верстатів. Використовуємо запчастини тільки від перевірених постачальників.

Запчастини від провідних світових брендів

Здійснюємо прямі поставки карданних валів і компонентів з зарубіжних заводів.більше 10 000 позицій запчастин від dana spicer, eds, ifa-kardan, klein, manisa kardan cemmer, gkn, gmb, sicit, tirsan kardan, walterscheid, welte, белкард та інших брендів в наявності на нашому складі.