Врізався і уламок номера застряг в чужому авто? так буває

35

Автовласник підходить до своєї машини і розуміє, що хтось її пошкодив. Винуватця і слід прохолов; єдине, що залишається, подивитися, що пошкоджено, і прикинути збиток. Як правило, важко визначити водія і тип транспортного засобу, який врізався в вашу машину, без свідків, записів з відеокамер або відеореєстратора.

Залежно від кута і ступеня пошкоджень, уламки від автомобілів, такі як дзеркала, фарба або частини бампера, можуть допомогти в процесі ідентифікації, але навіть якщо ви знаєте точну модель, досить важко знайти той самий автомобіль. Встановити його місцезнаходження вкрай складно, проте винуватці іноді самі підкидають докази.

Виявляється, відбувається це не так вже й рідко: на фотографіях, нещодавно розміщених на reddit, дві не пов’язані один з одним жертви дтп виявили, що номерні знаки застрягли в задніх колесах їх пошкоджених автомобілів. Схоже, що безвідповідальні водії, які зникли з місця події, навіть не помітили, що з їхніх автомобілів пропало щось, що може їх виявити, і просто втекли з місця дтп.

Крім номерних знаків, що стирчать із задніх коліс, у червоного hyundai і чорного subaru серйозні вм’ятини з боків і подряпини на дверях і задніх крилах. Схоже, їх ремонт виявиться дорогим. Тому страхові компанії і власники напевно підключать до розслідування поліцію, а тій буде неважко встановити особи винуватців.

У цих двох випадках пошук автомобіля займе кілька секунд, оскільки на номерному знаку є вся необхідна інформація. Однак найскладніша частина-довести, хто керував автомобілем під час аварії, оскільки в інцидентах з наїздом зловмисники нерідко керують викраденим автомобілем.