20 найбільших музичних кліпів, у яких засвітилися автомобілі

330

Тачки в самих крутих музичних кліпах за всю історію MTV

Автомобілі та музика йдуть рука об руку дійсно десятиліттями. Ми зробили для вас добірку з 20 найбільш класних музичних кліпів усіх часів, яка, ми впевнені в цьому, припаде до душі не тільки навченим досвідом людям, але і молодим читачам. І що найголовніше, в цих відеоролики так чи інакше фігурує хоч один автомобіль.

20 найбільших музичних кліпів, у яких засвітилися автомобілі

Maroon 5 – «Payphone»

Шелбі Кобра, переслідувана ескадрою поліцейських машин в пустелі, так само захоплююче, як і звучить. Так і брутальний фінал – машина згорає дотла.

Whitesnake – «Here I Go Again ’87»

Насправді не так багато катаються в цьому відео, але ми завжди можемо оцінити пару симпатичних седанів Jaguar.

Kavinsky – «ProtoVision»

Ferrari Testarossa, переслідувана поліцією в синьому морі міської імли під ретромузыку «Протовидение» Кавинского – один з гімнів 80-х років.

Fear Factory – «Cars»

А ось більш футуристичний погляд з минулого. Пісня так і називається – «Cars» (автомобілі).

Travis Tritt – «Modern Day Bonnie and Clyde»

Класична схема: пустеля, красива жінка, очманілі гроші і Pontiac Firebird ’67 року.

Calvin Harris – «Summer»

Гонки в стилі Fast & Furious посеред пустелі, до яких у розвитку сюжету кліпу додаються потужні драгстеры. Це не сама реалістична гоночна сцена в світі, але все одно цікаво дивитися.

Calvin Harris – «we’ll Be Coming Back»

Келвін Харріс, схоже, дуже любить автомобілі, тому що ця тематична гонитва за скарбами через гори Каліфорнії знову сповнена чудових вінтажних тачок.

Red Fang – «Wires»

Одному мені цей кліп нагадує про «Диваків» з MTV? Дивна річ.

Beastie Boys – «Sabotage»

Beastie Boys і Spike Jonze в стилі детективів з 70-х років. Головне – це вуса!

M. I. A. – «Bad Girls»

Відео M. I. A. для «поганих дівчат» – це не просто захоплюючий погляд на автомобільну культуру на Близькому Сході, це також заяву проти архаїчних законів у деяких частинах регіону, де жінкам заборонено водити машини.

ZZ Top – «Gimme All Your Lovin’»

Ну, цю класику знають усі, від мала до велика.

ZZ Top – «I Gotsta Get Paid»

Якщо ви не були переконані в тому, що ZZ Top люблять тачки Hot Rod, відео на пісню «I Gotsta Get Paid» повинно переконати вас у зворотному. Ми це гарантуємо.

Jamiroquai – «Cosmic Girl»

Напевно, зняти цей кліп було не дуже дорого. Велику частину часу камера просто знімає фронтмена британської групи Jamiroquai за кермом Ferrari. Забавна музика, легкий кліп. Це були 90-е.

Jamiroquai – «Cloud 9»

Минув час, але пристрасті Джей Кея до автомобілів залишилися.

David Hasselhoff – «Jump In My Car»

Девід Хассельхофф з серіалу «Лицар доріг», де він грав Майкла Найта і їздив на автомобілі, обладнаному штучним інтелектом по імені «K. I. T. T.», спільно борючись зі злочинністю, виявився дуже навіть самоіронічним малим. Інакше б він не став зніматися в подібному кліпі під завісу кар’єри.

Audioslave – «Show Me How To Live»

У 1971 році в прокат у США вийшов фільм «Зникаюча точка». Кліп на пісню «Show Me How To Live» – стисла його версія. Стильно, круто!

Jay-Z and Kanye West – «Otis»

Каньє і Джей, звичайно, багаті репери, але порізати на шматочки Майбах, нехай навіть для хорошого кліпу, – це, начебто, перебір…

Gorillaz – «Stylo»

Брюс Вілліс женеться за групою Gorillaz. Знову пустеля, постріли з револьвера і швидкість.

Sammy Hagar – «I can’t Drive 55»

Це були 80-ті…

Robbie Williams – «Supreme»

Британський поп-співак Роббі Вільямс постає в цьому кліпі в образі Боба Вільямса, гонщика «Формули-1» 1960-х років. Історія, начебто, заснована на реальних подіях.