Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

213

Китайські кросовери виявилися найбільш доступними в Росії

Криза кризою, а автолюбителям не хочеться зраджувати своїм перевагам. З цієї причини АЄБ (Асоціація європейського бізнесу) місяць за місяцем відзначає підвищення попиту на нові автомобілі (локального попиту, нестійкого, продиктованого покупцям необхідністю вкласти гроші в автомобілі, які в майбутньому можуть значно подорожчати, і будуть дорожчати, але тим не менш попиту). В містах країни спостерігається черговий виток «кроссоверомании» – клієнт не хоче їздити на легковику, він бажає пересуватися на кросовері. Можна навіть взяти псевдокроссовер, ту ж Лада Веста в кузові універсал з піднятою підвіскою. В цілому ж машина виглядає практично як повноцінний міський позашляховик, значить, легковим авто її вже не назвеш.

Так от, аналітики видання CarsWeek.ru на тлі сформованої купівельної картини склали список найбільш доступних кроссоверів на автомобільному ринку РФ. Тим більше попит на цей сегмент позашляховиків продовжує зростати. Відзначається, що мова піде саме про кросоверах, а не крос-версіях легкових автомобілів. Так от, самими недорогими на ринку стали:

Lifan X50 (660.000 рублів)

Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

З’явилася три роки тому модель має не тільки приємною, більш-менш сучасною зовнішністю, але і прийнятною ціною – від 660 тис. рублів. Під капотом не дуже виразний 103-сильний двигун на 1.5-літра.

Chery Tiggo 2 (673.000 рублів)

Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

Друге місце серед доступних – Chery Tiggo 2. Цінник від 673.000 рублів дозволяє кросоверу називатися бюджетним і одним з найбільш доступних у країні. Однак народним цей автомобіль так і не зміг стати. Швидше за все, це навіть не питання часу, просто наш покупець з побоюванням ставиться до китайських моделей. «Під капотом ” можна виявити стандартний для китайців мотор на 1,5 літра, що розвиває до 106 кінських сил. В базі пропонується «механіка», але в топової комплектації за 890.000 рублів встановлений «автомат», – йдеться в дослідженні CarsWeek.ru.

Renault Duster (700.000 рублів)

Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

Француз серед китайців. Ще одна бюджетна модель автомобіля, яка змогла стати повноцінною популярною версією позашляховика. Надійність, реальні можливості на бездоріжжі, відносно невелика вартість – від 700.000 рублів (правда, за ці гроші мова йде про версії з 114-сильним 1.6-літровим двигуном з «механікою» і переднім приводом), але і для реального повнопривідного джипа ціни за сьогоднішніми мірками також не кусаються – від 820 тис. рублів.

Lifan X60 (740.000 рублів)

Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

Четверте місце серед найменш дорогих. Мінімум 740.000 рублів – і міський кросовер ваш. Завдяки недавнім появи міського позашляховика у виробництві він виглядає сучасно і свіжо. Приємна, загалом, у нього зовнішність. Йде з 1,8-літровим мотором потужністю 128 кінських сил. На автомобілі може бути встановлена як механічна, так і варіаторна КПП.

Lifan X70 (800.000 рублів)

Топ-5 найдешевших позашляховиків в Росії в 2018 році

Найдорожча версія кросовера з доступною п’ятірки на ринку Росії. Мінімум 800.000 рублів. Здалеку модель цілком можна сплутати з корейськими бюджетними моделями, настільки вона добре зроблена. Навіть стартовий варіант отримав 2.0-літровий мотор потужністю на 136 л. с. Правда, КПП механічна і немає повнопривідної системи.