Свічки запалювання ngk для автомобілів, що працюють на газі

26

Чому важливо використовувати спеціальні свічки, замість стандартних свічок для бензинового двигуна?

У росії третім за популярністю видом палива для автомобілів після бензину і дизеля є газ. Це найбільш екологічний і економічний вид палива. Використання газу в автомобілях дозволяє знизити вміст у відпрацьованих газу со на 25% і со2 на 75 %. Головною ж перевагою газу для російських автолюбителів є його низька вартість, в залежності від регіону ціна на газ може бути в 2 рази нижче ціни бензинового або дизельного палива. У світі на сьогоднішній день налічується понад 16 млн автомобілів на газі, при цьому серійні автомобілі на цьому виді палива в росію офіційно не поставляються. Переважно російські автомобілі, що працюють на газовому паливі, є модифікованими, тобто переобладнаними на спеціалізованих підприємствах.

Переобладнання автомобілів для роботи на газі, як правило, включає тільки установку газобалонного обладнання. При цьому важливо знати, що газове паливо відрізняється від бензинового і дизельного як по октановому числу, так і по змащувальним властивостям. Тому деталі двигуна, що працює на газі, схильні до підвищених навантажень, в першу чергу поршневі пальця і кільця, шатунні вкладиші, напрямні і сідла клапанів, а також свічки запалювання. І якщо деталі поршневої, як правило, замінюють тільки на серійних автомобілях, то свічки запалювання легко і доступно встановити при переобладнанні на газ.

Температура горіння в камері газового двигуна вище, що призводить до гартівного запалення, тому для стабільної роботи свічки необхідний більш широкий діапазон теплової, ніж у стандартних нікелевих свічок. Крім того, щільність газоповітряної суміші вище, тому для стабільного іскроутворення необхідно використання свічок з більш тонким електродом, в іншому випадку навантаження на котушки запалювання зростає, вони перегріваються і виходять з ладу.

Фахівцями компанії ngk spark plugs розроблені спеціальні свічки для двигунів, що працюють на газі. Конструкція свічок лінійки lpg laser line враховує всі особливості роботи газових двигунів. Їх ізолятор виготовлений з кераміки спеціального складу, що дозволяє ефективно відводити тепло і стабільно працювати в більш широкому температурному діапазоні. Для центрального електрода використаний спеціальний сплав, який дозволяє зробити його більш тонким, і тим самим знизити навантаження на котушку запалювання. На додаток до цього зменшений міжелектродний зазор до 0,8 мм, що також захищає котушки запалювання від перегріву. Корпус свічки запалювання додатково оцинкований, щоб запобігти прикипання, і свічки можна було демонтувати без пошкоджень. Рекомендований інтервал заміни свічок лінійки lpg laser line становить 10-12 тис.км.

Всього 2 артикули (тип bkr і bpr) замінюють велику кількість свічок запалювання, включаючи свічки для 8‑ми і 16‑ти клапанних двигунів «лада». Свічки запалювання лінійки lpg laser line можуть використовуватися для роботи як битопливных (бензин+cng) автомобілів, так і автомобілів, що працюють виключно на газовому паливі.