У росії почалися онлайн-продажі електрокарів tesla

25

У каталозі сберавто з’явилися п’ять tesla model 3, випущені з 2018 по 2021 рік. Вони представлені у версії standard range plus потужністю 296 кінських сил, із заднім приводом і запасом ходу 448 кілометрів, а також повнопривідною long range, що розвиває 367 сил. Такий електрокар проїжджає без підзарядки 614 кілометрів. Ціна автомобілів лежить в діапазоні 3,5-5,5 мільйона рублів.

Також доступний один кросовер model y, з повним приводом і у виконанні long range dual motor за 6,3 мільйона рублів. Він оснащений 350-сильною установкою, запас ходу становить 460 кілометрів. В кінці жовтня лінійка повинна поповнитися ще одним позашляховиком-model x, який запропонують у версії performance ludicrous з повним приводом і акумулятором, що забезпечує 548 кілометрів ходу. Чи з’явиться в сервісі четверта модель tesla-model s-поки невідомо.

Як зазначає прес-служба сберавто, жителям москви можуть доставити електрокар в день покупки, а згодом сервіс почне приймати попередні замовлення на бажану модель і виконання.

Таким чином сберавто вирішив скласти конкуренцію moscow tesla club — ця компанія займається ввезенням, продажем і обслуговуванням електрокарів tesla в росії з 2013 року. Офіційно ж tesla досі не представлена на російському ринку. У травні 2021-го глава компанії ілон маск анонсував офіційну появу електрокарів і навіть допустив локалізацію виробництва, проте поки ніяких дій не було.