Ралі “сталінград-2021”: степові дороги вбивають турбіни

32

Другий день ралі “сталінград-2021”: складався з двох спецділянок протяжністю 151 км кожна. Разом, трохи більше 300 кілометрів. Багато це чи мало? для спокійної їзди начебто зовсім дрібниця. А учасникам ралі-рейду, маршрут якого прокладений далеко від доріг загального користування, належало витримати дуже складне і напружене випробування. На максимальній швидкості проїхати по грунтових дорогах і бездоріжжю і зібрати всі належні контрольні точки. За кожну пропущену — штрафний час.

В абсолютному заліку напружена боротьба йде між екіпажами володимира васильєва і дениса кротова. На пролозі кротов показав найкращий час, васильєв був тільки четвертим. Наздогнати кротова на другий день не вдалося. Прийшли буквально “ніздря в ніздрю”. Обидва проїхали два кола за 2 години 38 хвилин, але кротов опинився на 7 (!) секунд швидше! але васильєв не сумує і серйозно налаштований на перемогу.

– сьогодні були зовсім інші дороги і досить швидкі-близько 110 км/год вийшла середня швидкість, — зазначив володимир васильєв. – всю дорогу їдеш у відсіченні, епізодично розганяючись до 180. Так що, цей день пролетів швидко! дуже хороша траса-грунт щільний і навіть після проходження всього спортивного каналу, думаю, не особливо змінилося покриття. На першій спецділянці дня в одному повороті проїхали прямо за інерцією і втратили час, а вже друга спецділянка обійшлася без будь-яких пригод …