Subaru legacy outback 2022 для японії і його відмінності від версій для інших країн

17

Вседорожний універсал subaru outback 6 покоління дебютував в штатах ще два роки тому, а пізніше його продажі почалися в європі і росії, при цьому на рідному для моделі ринку японії автомобіль з’явиться тільки в жовтні двадцять першого.

На островах даний автомобіль представлений як subaru legacy outback, хоча актуальний седан легасі 7 генерації в японії навіть не пропонується. Настільки велика затримка на початку продажів моделі обумовлена тим, що внутрішній ринок не є пріоритетним для даного універсалу.

Модельний ряд subaru

При цьому в компанії внесли в конструкцію машини кілька істотних змін. Найголовніше – для японських покупців новий легасі аутбек запропонований з 1,8-літровим турбомотором cb18 потужністю 177 к.с., який ставиться також на моделі levorg і forester. Поєднується він в парі з клиноцепным варіатором і повним приводом.

На ринках інших країн універсал продається з 2,5-літровим атмосферником з віддачею від 169 до 188 к.с., а в америці додатково пропонується 264-сильний турбований агрегат робочим об’ємом 2,4 л. Крім того, спеціально для японії модель оснастили віртуальною приладкою з трьома варіантами відображення інформації, хоча в інших країнах машині покладено тільки аналоговий щиток.

Третьою відмінною фішкою нового subaru legacy outback 2022 є подушка безпеки для пішоходів, яка розташовується під задньою кромкою капота і розкривається під час наїзду на людину. Її головним завданням є захистити голову від удару об лобове скло. На островах авто буде доступний в двох комплектацих, але ціни не уточнюються.