Уаз профі полуторка “бензин плюс газ”: який запас ходу?

23

На більш високих швидкостях апетит вантажівки зростає дуже помітно. Але на довгобазний уаз профі полуторка, який побував на нашому тест-драйві, встає балон під пропан-бутан на 150 літрів проти 100 літрів у колишніх (коротких) версій.

Кирило мілешкін в новому номері» за кермом ” порахував, скільки пройде нова ульяновська полуторка на обох видах палива.

На дисплеї маршрутного комп’ютера у неї відображається залишок і бензину, і газу. Покажчик вийшов досить умовним, але зорієнтуватися можна. За нашими розрахунками, витрата газу на трасі при швидкості 80 км/год укладається в 15 л / 100 км. Виходить, на одному балоні можна проїхати до 1000 км!

підвіска і колеса у полуторки-нові. Це позначилося на колії: передня зросла з 1600 до 1648 мм, задня зменшилася з 1600 до 1550 мм, а передня вісь ухала на 30 мм вперед — при погляді на колісну арку видно, що колесо трохи ближче до переднього краю

Дуже непогано — з урахуванням того, що є і бензиновий бак: в ньому уаз везе ще 68 літрів. Автономність виходить завидна. Та й на дорозі ця машина, особливо під навантаженням, коштує набагато впевненіше, ніж профі на односхилих колесах.

А дискові гальма, на порожньому вантажівці майже непомітні, під навантаженням теж дають про себе знати, тому що зупиняють автомобіль помітно швидше. Але є, звичайно, в полуторці і мінуси…

Скільки можна на ній перевезти? як справи з ергономікою салону? шість коліс поменше замість чотирьох великих-чи набагато дорожче?

Всі подробиці тест-драйву уаз профі полуторка – у вересневому номері журналу»за кермом”. Скоро у продажу!

номінант гран-прі «за кермом»

Уаз профі полуторка-номінант гран-прі ” за кермом» — комерційні автомобілі 2021 . До участі в конкурсі допускаються тільки нові моделі, які вийшли на російський ринок з 1 липня попереднього року по 30 червня 2021-го.

Вибирати кращу техніку будуть професіонали — ті, хто їх продає, обслуговує і експлуатує. Церемонію нагородження переможців ми проведемо у вересні, на виставці comtrans—2021. Реєстрація на виставку платна, але з промокодом від «за кермом» ct210025 ви отримуєте електронний квиток безкоштовно .

Список номінантів гран-прі» за кермом ” комерційні автомобілі 2021 – за цим посиланням.

Замітка підготовлена за матеріалами статті кирила мілешкіна ” а відвезе?”з журналу» за кермом” №9/2021.