П’ятидверний suzuki jimny все-таки з’явиться: нові подробиці

33

Як повідомляє autocar india, посилаючись на інформацію від дилерів в індії, колісна база «довгого» jimny складе 2550 міліметрів – це на 300 міліметрів більше, ніж у стандартного позашляховика. Загальна довжина п’ятидверної версії складе 3850 міліметрів, що забезпечить збільшений простір для задніх пасажирів і вантажу. Податкові пільги, покладені в індії автомобілям довжиною менше чотирьох метрів, при цьому збережуться.

Очікується, що в моторну гаму подовженої версії увійдуть вдосконалений 1,5-літровий «атмосферник», на нинішньому jimny видає 102 кінські сили і доступний з автоматом або «механікою». Крім нього, підріс в масі автомобіль запропонують з більш потужною гібридною установкою з наддувним двигуном і 12-вольтової електричною системою. Повний привід залишиться стандартним.

Збірку jimny long, ймовірно, налагодять на заводі maruti suzuki в штаті гуджарат на заході індії. Змагатися з ним будуть індійський клон» джипа ” mahindra thar і force gurkha, прозваний «гелендвагеном» для бідних.