Bmw “поділиться” платформою з виробником ” айфонів»

36

Переговори між foxconn technology group і урядом саудівської аравії далекі від завершення. Однак якщо вони виявляться успішними, в близькосхідній країні з’явиться новий автовиробник. Спільне підприємство velocity запустять на гроші суверенного фонду саудівської аравії, що має сукупні активи на 450 мільярдів доларів. А foxconn буде міноритарним акціонером, зона відповідальності якого-софт, електроніка та електрична архітектура.

За словами інсайдерів, сторони обговорюють покупку ліцензійної платформи bmw, який саме — невідомо. Власні електромобілі баварська марка поки будує на одній з різновидів модульної clar (i4, ix), але до 2025 року обіцяє представити архітектуру neue klasse, оптимізовану під електричний привід і водневі паливні елементи.

Від угоди імовірно виграють всі: bmw отримає нове джерело доходу, foxconn підвищить експертизу в автомобільній галузі, саудити зроблять ще один крок у реалізації програми saudi vision 2030.

Ця стратегія, викладена урядом саудівської аравії в 2016 році, спрямована на диверсифікацію економіки; зменшення залежності країни від експорту нафти; розвиток промисловості, туризму; і посилення інвестиційної активності. Суверенний фонд країни вже купив 30-відсотковий пакет акцій pagani, а також вклався в будівництво футуристичного смарт-міста неом, який розтягнеться на 260 кілометрів уздовж узбережжя червоного моря і займе площу в 26 500 квадратних кілометрів.