Позашляховик 4х4 огляд

319

Радіокерована машина Himoto School Bus 4WD.
Також хочемо порекомендувати почитати – Класифікація (позашляховиків) легкових машин типу 4х4 http://avtotechmarket.com.ua/klasifikatsiya-pozashlyahovikiv-legkovih-mashin-tipu-4h4/
Арт.
Радіокеровані позашляховики і джипи – ці машини не знають перешкод.
Потужні позашляховики, серйозні джипи – ці машини викликають повагу, і привертають до собі увагу на будь-якій дорозі. І якщо придбати справжній джип під силу не кожному, то купити радіокерований джип може будь-хто.
Радіокеровані позашляховики не змусять свого власника підшукувати підходящу трасу. Вони їздять однаково добре і по новенькому асфальту, і по пересіченій місцевості. Земля, пісок, гравій, каміння – радіокеровані моделі позашляховиків не бояться труднощів. А це означає, що таку машинку можна взяти і на дачу, і в парк, в ліс, і на пляж – і скрізь з нею буде весело і цікаво.
Всі позашляховики і радіокеровані джипи мають повний привід і потужні широко поставлені колеса, завдяки чому ніколи не втрачають стійкості, і не падають в «бруд обличчям». Їх міцний корпус витримує будь-які удари і зіткнення. Купити радіокерований позашляховик – означає придбати надійний та вартісну річ.
Радіокеровані джипи для бруду можуть їздити і по калюжах, і по в’язкій глині. Насолоджуватися їздою можна навіть під проливним дощем. Особлива конструкція корпусу надійно захищає механізм, не дозволяючи волозі проникнути всередину.
Радіокеровані машини позашляховики не втрачають керування навіть на високих швидкостях, а спеціальна гума допомагає їм впевнено почувати себе на слизькій поверхні.
Потужний движок робить радіокеровані моделі джипів дуже реалістичними. А якщо врахувати, що багато хто з цих моделей є копіями справжніх машин, то з ними ви цілком зможете відчути себе за кермом великого респектабельного авто.
Джип на радіокеруванні HSP Knight Electric 4WD.
Потрібна допомога у виборі товару з розділу . RU, носить ознайомчий характер і не є публічною офертою.
Технічні характеристики, комплектність, колір, ціна можуть бути змінені виробником без попередження. RU, носить ознайомчий характер і не є публічною офертою.
Технічні характеристики, комплектність, колір, ціна можуть бути змінені виробником без попередження.
Отримуйте бонуси за реєстрацію на сайті, покупки і корисні дії. Бонусними балами можна сплатити до 20% покупки. RU, носить ознайомчий характер і не є публічною офертою.
Технічні характеристики, комплектність, колір, ціна можуть бути змінені виробником без попередження.
Отримуйте бонуси за реєстрацію на сайті покупки і корисні дії. Бонусними балами можна сплатити до 20% покупки.