Audi A9 огляд

444

З приводу передніх противотуманок в правилах, коли це вводилося, конкретно було написано, що так, можна. А що стосується денних ходових вогнів, є ГОСТ, і там все розписано. Колір, яскравість, допустима відстань між ними і від землі. Ближні фари і протитуманні під стандарт потрапляють, а габарити – ні. Це міф, поширюваний тупими перевертнями в погонах і повторюваний тими, кому лінь читати. Ауді з бандитськими машинами взагалі поруч не стояла (хіба що 100 – ка, сигара, постояла поруч). Автор, ти б ще перший Фольксваген Гольф до бандитів приписав або Трабант.
Також хочемо порекомендувати почитати – Audi почала прийом замовлень на електрокар E-Tron Quattro 2018 http://foxtrot-auto.com.ua/audi-почала-прийом-замовлень-на-електрок/
А для виду друкували фото з Фінляндії.
Там на фоні лісу, дійсно, краще видно авто “фарами”. На порожній дорозі ( вони там завжди порожні).
А тут дороги завжди забиті останні тридцять років.
Зустрічним в очі, особливо на мокрій дорозі.
Перш ніж написати хоч дізнайся звідки машина і її характеристики. і сидіння у неї одне двомісне – заднє з маленькою іномарки.
Найкраще змащувати чистим моторним маслом, – кілька крапель на відмиту від бруду штатний ключ запалювання і замок як новий. Смазывавание замків wd – шкой взимку прямий шлях до їх замерзання (працівник автотехцентр з 22 – х річним стажем). Кульові взагалі закриті пиляками, залишаються тільки шворні на Хвилях і УАЗах. , бо іншої роботи в місті немає, розкажіть йому, який він “скулящий скиглій не задоволений життям”. Тільки якщо поїдете звідти розписаним під хохлому, я не винен.
Все ще вірите в санкції.
Найкраще зброю самооборони в дорожніх розборках . , але це для тих, хто вміє ним правильно користуватися.
При русі проти сонця, автомобіль з увімкненими габаритними вогнями, не видно. А з увімкненим ближнім світлом дуже добре видно.
Я не зрозумію чому на статті половини фотографій немає.
З приводу форестера тут стовідсотковий факт, і вже багатьма перевірений особисто. Лісник дуже надійний, адже всі чули слоган про субару і інженерів. Субарик гідно показує себе на будь-якій дорозі, будь то хоч ліс, хоч замети хоч звичайний асфальт, скрізь повна віддача.
Але припустимо ввели реальні санкції , а не ці смішні напівзаходи проти конкретних злодюжок. Завтра 90% заводів закриються і сільгосптехніка стане. І навіть не буде курей, індиків і поросят тому ,що все що є працює на імпортному обладнанні ,а шмотки які Китай поставляє і хімію ви також не побачите. не за горами момент коли нафта і газ нікому нафик не потрібні будуть. Європа свій план має по переходу на альтернативу, араби довели % доходів від нафти до 5% бюджету майже у всіх країнах басейну.
Все ще вірите в санкції.