Випуск mercedes amg one знову затримується

29

У 2017 році німецький автовиробник провів прем’єру свого унікального гіперкара під назвою “amg one”. Цікаво, але весь тираж в 275 примірників був розкуплений ще на рік раніше – в момент анонса в 2016. У підсумку пройшло п’ять років, а живих машин поки ніхто не бачить. У чому причина?

Дивно, але мова зараз не піде про дефіцит мікросхем і. Т. Д. Причина криється в самій машині! чим виділяється amg one? відповідаємо-силовою установкою від гоночного боліда»формули-1″. Розберемо її по компонентах. Сюди входять: 1,6-літровий бензиновий турбований v6, чотири електромотори, що живляться від літій-іонних батарей, і роботизовану восьмиступінчасту коробку передач. Загальна потужність – більше тисячі кінських сил. Заявлена максимальна швидкість – 355 кілометрів на годину.

На жаль, цей гоночний двигун виявилося досить складно адаптувати для звичайної дорожньої експлуатації. В основному це стосувалося посилення екологічних стандатртів-на мотор довелося ставити різне додаткове обладнання, на зразок фільтра твердих частинок. Нові компоненти спричинили за собою необхідність додаткових калібрувань, щоб характеристики силової установки були близькі до гоночних. Зараз виробник заявляє, що серійні автомобілі побачать світ в 2022 році.