Поправка в кпап про штраф за гучний вихлоп відправлена в уряд

67

На відкликання в уряд відправився проект чергових поправок в кпап. Він дозволить місцевій владі вводити покарання для ” за порушення тиші і спокою громадян з використанням автомобілів або мотоциклів у вигляді штрафу для фізичних осіб у розмірі від 5 000 рублів і більше в залежності від потужності двигуна транспортного засобу порушника».

У тому ж законопроекті встановлюється можливість фіксації таких правопорушень за допомогою спеціальних технічних засобів — шумомірів, що працюють в автоматичному режимі і суміщених із засобами фотовідеофіксації.

Нагадаємо, що ці новели в коап народилися в мосміськдумі в найкоротші терміни — майже відразу ж після відповідної заяви московського мера сергія собяніна. При тому що на даний момент штраф за порушення тиші встановлений в розмірі 500 рублів.

Повідомлялося також, що в районі патріарших ставків в центрі москви столичний дептранс вже встановив першу камеру автоматичної фіксації перевищення шуму транспортними засобами. Зауважимо, що до законності та ефективності «автоматичного» способу оформлення штрафів за гучний автомобільний вихлоп у ряду експертів відразу ж виникло безліч питань.