Популярні міфи про лікування болю

423

Полезности

Багато вітчизняні уявлення про біль є фальшивими, не дивлячись на те, що за останні роки вчені досягли величезних успіхів у розумінні її виникнення лікування і механізмів болю. Болем можливо керувати!

Міф перший: «Ні болю, ні виграшу». Даний міф циркулює серед бодібілдерів і атлетів «вихідного дня». Але немає жодних доказів того, що необхідно «працювати через біль».

Міф другий: «Це все в моїй голові». Біль є непростою проблемою, в її розвитку задіяні і мозок, і тіло. Наприклад, біль у попереку може з’явитися без травм або будь–або друге відомих обставин. Але це не свідчить, що вона нереальна. Біль не можна «побачити», але це не означає, що всі – лише у вашій голові.

Міф третій: «Мені просто потрібно буде жити з болем». Є дуже багато методик для полегшення болю. Вони включають в себе способи релаксації, фізичні вправи, фізіотерапію, безрецептурні і відпускаються за рецептом ліки, операції і додаткові способи лікування, такі як акупунктура, остеопатія, масаж і хіропрактика.

Міф четвертий: «Лише слабохарактерні звертаються до лікаря для полегшення болю». Літні люди більш схильні «стійко переносити біль». Але миритися з хронічною болем заборонено – це може призвести до погіршення самопочуття, загострення хронічно захворювань і зниження якості життя. Біль може призвести до депресії, втома від втрати сну.

Ви дуже хочете дізнатися виліковне чи безпліддя і як все виправити з допомогою остеопрактики? Кращий остеопат на http://osteodom.ru сайті вже чекає на вас. Зараз остеопрактика дуже популярна серед жінок.

  • Січень 16, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Корисності