Подивіться, яким може бути новий hyundai grandeur

27

На рендерах наступний grandeur зображений зі стрімким профілем, коротким заднім звисом і візуально відокремленим від загальної лінії скління трикутним віконцем в задній стійці, яке є і у тестового прототипу. Також можна розглянути двоярусну передню оптику і головний елемент дизайну — безрамкову радіаторну решітку з сітчастим візерунком, засвітився раніше на шпигунських фотографіях. В цілому бачення незалежного дизайнера не суперечить нинішньому форменому стилю hyundai.

1 / 5

Фото: nymammoth / youtube.com

Про наступний grandeur відомо небагато. Моделі присвоєно кодове позначення gn7, вона перевершує бізнес-седан нинішнього покоління на 8,5 сантиметрів (його довжина складе більше п’яти метрів), а в основі лежить платформа від седана kia k8, що випускається з 2021 року. Привід буде переднім або повним.

Раніше повідомлялося, що у grandeur буде і повністю електрична версія, яка з’явиться через кілька років. Втім « “товарний” варіант навряд чи буде схожий на представлений раніше рестомод grandeur heritage series — більш імовірно, що дизайн моделі приведуть у відповідність з фірмовим стилем hyundai.

Актуальний grandeur представлений на ринку південної кореї з 2016 року. За кордоном, наприклад, в сша, автомобіль не представлений, щоб не створювати внутрішньої конкуренції з моделями преміального бренду genesis. У росії grandeur продавався до 2014 року, але потім покинув ринок через невисокий попит.