Остерігайтеся небезпек довгострокових марафонів

207

Научно

Лікарі — кардіологи кажуть, що для оптимального здоров’я ми повинні обмежити енергійне здійснення між 30 і 50 хвилинами в день.Дослідники, від Середини Святого Люка Американського Інституту Серця, Канзас-Сіті, США, пояснив в журналі Heart, що управління занадто довго або також швидко не робить більше хорошого до здоров’я, ніж помірно енергійна процедура тридцяти — п’ятдесяти хвилин.Це — міф, щоб думати, що більш інтенсивні, довше тривалі вправи, такі як марафони можуть тільки зробити Вас додаткова користь.

Фактично, дослідники сказали, що докази вказують, що дії типу марафону, більш імовірно, будуть шкодити серцевому здоров’ю.Коли народилися під час демографічного вибуху досягли повноліття, марафонський біг став надзвичайно популярним.

Більшість вважали, що, оскільки заняття аеробікою добре для Вас, тоді набагато більше того ж має бути ще краще.Томас Бэсслер, доктор/бігун в 1975 заявив, що ті, хто міг пробігти марафон, могли бути повністю захищені від смерті, спричиненою ішемічною хворобою серця. Однак автори звіту підкреслюють, що протилежне, мабуть, вірно.Вони пояснили, що надзвичайні втомні вправи можуть йти з серцево-судинною ціною здоров’я.

За словами дослідників, хронічне надзвичайний втомне здійснення, здається, “викликає надмірний ‘знос’ на серці, викликаючи несприятливий структурний та електричне ремоделювання, що відшкодовує деякі переваги резюме та поліпшення довговічності, присуджені помірною фізичною активністю”.Вони підкреслюють, що довгострокове надзвичайний втомне здійснення не могло б убити Вас, але воно може усунути частину користі для здоров’я, яку забезпечує регулярне помірне здійснення.Автори попереджають:«Якщо Ви дійсно хочете зробити марафон або повний тріатлон відстані, і т. д. може бути краще зробити всього один або деякі і потім продовжитися до більш безпечним і більш здоровим структурам здійснення».Вони додали, що режим помірного здійснення майже безумовно допоможе Вам жити довше.

З іншого боку, управління також швидко, занадто далеко і протягом дуже багатьох років може «прискорити просування до фінішу життя».Одне дослідження показало, що кардіальні патології від марафонів тривають лише одну неделюУченые з університету Манітоби знайшли, що закінчені будь кардіальні патології, що розвиваються під час вирішення марафону протягом семи днів після раси.

Вони додали, що подібні ефекти для бігунів за віком 50.Вони видали свої результати дослідження в Журналі Серцево-судинного ЯМР.Перший автор, Двіндер Джессэл, сказав, що безпечно для бігунів віком понад 50 років пробігти марафон.

Він додав, що «Не було жодного симптому постійного серцевого пошкодження від повторного марафонського бігу в людей за віком 50».Дослідники дослідили волонтерів, які втекли в Марафоні Повноти Манітоби 2010 і 2011 років. Вони були усі здорові.

Вони виконали ультразвуки серця (ехокардіографія), ЯМР і знімки комп’ютерної томографії і аналізи крові. Вони знайшли це прямо після завершення 26,2-мильного марафону, головних бігунів у віці 50 +, роки мали перехідний піднесення в маркерах крові та тимчасової слабкості і набуханні правого боку серця.

Ці патології повернулися до нормального протягом семи днів після завершення раси.Визначення кількості переваг фізичної активності

Дослідники від Бриэма і Жіночої Лікарні вміли визначати кількість, скільки років життя отримано різними рівнями фізичної активності. Вони вміли перераховувати переваги згідно різним групам людей з зміною BMIs (індекси маси тіла).В їх дослідженні, виданому в Медицині PLOS, вони знайшли, що додавання невеликих кількостей здійснення до повсякденної роботи людини, таких як 75 хвилин енергійної ходьби на тиждень, було пов’язане з проживанням додаткових 1.8 через роки після віку 40 років, порівняно з виконанням нічого взагалі.

Старший науковий співробітник, Ай-Хв, Меріленд, додав що-небудь вище цього рівня, забезпеченого подальше вдосконалення тривалості життя. Ходьба жваво протягом 450 хвилин або більше в тиждень, як знаходили, надавала більшості людей 4.5-річну довшу тривалість життя.

Вони знайшли чим довші люди провели щотижня, будучи фізично активними, тим більше їх довговічність — це відбулося у всіх вікових групах, включаючи страждає ожирінням, огрядна і людей нормальної ваги.

бігунів возрастедолгосрочныймарафонопасностьостерегаться

 • Лютий 15, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Вантажів Ярослав Євграфович

  Ключове — геолокація. Великий брат або дядько Сем, все про Вас знає, все про вас чує, де його син в темряві пролітає …


  15.02.2018 в 13:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дятлов В’ячеслав

  Привіт Зигирь ? Не вимагай від аленя знання літератури та історії — не його розуму справа :))


  15.02.2018 в 23:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Агафія Тимофіївна

  Петя забуває що його цілком можуть викликати 1-го травня на допит :))


  16.02.2018 в 11:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dorilv

  ну навряд чи підземні там горять. Горять та вибухають саме ті штуки, що на поверхні стирчать


  16.02.2018 в 22:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goltijinn

  папеба для Рашки


  17.02.2018 у 04:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kathrigar

  Тс-с-с, там задуманий план вдруге заарештувати, а застава то залишиться :))


  17.02.2018 у 16:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шаталов Ярослав Богданович

  Просто Віктор — ну чим ти мене хочеш здивувати? Я знаю про таке, і таке було скрізь у колишньому срср тоді. Ну зізнайся, що фіг би ти там залишився працювати, якщо б при такій зарплаті не можна було спистить? Наведення порядку в поодинці просто неможливо. От уяви, що нємцов стає в позу, і забороняє всім красти там при таких зарплатах. А збільшити він їх не може тільки в цій галузі. Це замкнене коло в нижнех ешелоні смогди розірвати тільки при зростанні ціни на нафту. У вищих ешелонах ж він не розірваний досі


  18.02.2018 у 07:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinrathis

  Сміх сміхом, комментики і підколки, але якщо задуматися, то можна отримати сивину. Рашка стало фашисткою, біля керма Недопалок, закомплексований низькорослий плішивий ХЛОРУ з замашками Наполеона. Влаштовує теракти в країнах. Вбиває тисячі людей на Донбасі. І все це радісно обговорюють. Куди поділася стара добра Америка і Європа, вони б давно вже організували вбивство Недопалка щоб припинити ці злодіяння по всьому світу. І давно опустили рівень життя свинособак сну Пидирашки до найнижчого рівня, коли б вони вбивали один одного за шматок хліба. А вони намагаються з ними домовитися і залагодити конфлікт. Погано це все. Рано чи пізно звичайно ж свинособаки будуть платити репарації, але скільки людей до того часу загине.


  18.02.2018 в 11:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Соломін Єгор

  Як на пощастило (в лапках) з сусідом. Таких гнилих, продажних і боягузливих прусаків руських більше немає на планеті Земля. Українці після смерті відразу в рай потрапляють без черги, за те що жили з росийскими прусаками пліч-о-пліч.


  18.02.2018 в 21:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keleginn

  Ще з Леніна: Релігія є опіум народу — це вислів Маркса є наріжний камінь усього світогляду марксизму в питанні про релігію.


  19.02.2018 в 10:51
  Увійдіть щоб відповісти