Ось що буде з позашляховиком Land Rover Discovery, якщо в нього вистрілити з танка

280

Ленд Ровер застрелений танком.

Завжди цікаво спостерігати за тим, як вибухають речі. Особливо це весело, коли щось вибухає при стрільбі танковими 105-мм снарядами. Канал FullMag на YouTube вирішив провести незвичайний експеримент, подивившись що буде якщо вистрілити з гармати бойового танка M60 Patton за позашляховика Land Rover LR3. У результаті на світ з’явився унікальний відзнятий матеріал.

Хоча, звичайно, нам і боляче бачити, як на наших очах, руйнують транспортний засіб, але тим не менш зізнаємося, дивитися ролик було захоплююче. Не кожен день можна побачити, як танк стріляє в автомобіль. Тим більше як заявляють автори відео позашляховик був зламаний, і його лагодження б коштувала дорожче, ніж вони витратили на зйомку ролика.

Так що шанувальникам цієї моделі і фанатам автомобілів, яким стає не по собі, коли руйнують який-небудь автомобіль, можна пробачити творців відео, за те, що вони пожертвували зламаним Ленд Ровером заПоради розваги.

Використовуваний снаряд представляв собою цільний невзрывчатый боєприпас, яким вистрілили з танка безпосередньо туди, де знаходиться двигун. Як ви можете бачити моторний відсік автомобіля знищений одним ударом. Хоча зверніть увагу, що незважаючи на руйнування пасажирської сторони автомобіля, крило машини з боку водія залишилося практично незмінним, за винятком масивної дірки, де снаряд увійшов в машину.

Команда FullMag не зупинилася на цьому. Після того як вони закінчили оглядати пошкодження позашляховика, вони взяли гармату Double-R, яка практично не має без віддачі, поставили її поруч із задньою частиною Land Rover Discovery, встановили максимальну дальність стрільби і зробили постріл. У підсумку від пострілу у позашляховика рознесло всю задню частину. Причому ударної сили вистачило щоб не тільки рознести задню частину машини, але і в буквальному сенсі підірвати лобове скло.

Ось що буде з позашляховиком Land Rover Discovery, якщо в нього вистрілити з танка

Ну, і завдяки високошвидкісний камері, ми можемо спостерігати за цим експериментом в сповільненій зйомці. Зверніть увагу на ефект звукової хвилі, що проявляється на кадрах у вигляді хвиль. Це набагато більш захоплююче, ніж минулі ролики авторів безбашенного каналу.