Ось оптимальна схема прогріву двигуна: відео

227

Обов’язково до перегляду всім фанатам тривалого прогріву двигуна: ось чому цього краще не робити

Ми писали багато різноманітних матеріалів, що стосуються прогріву мотора. Чесно кажучи, ця тема в буквальному сенсі «розстрільна»: крок вліво, крок вправо від загальновизнаної риторики – і ось у вас вже летять несвіжі помідори. Причому заробити за відхід від заповітів гаражних гуру можна за судження не тільки про відсутність необхідності і навіть шкідливості тривалого прогріву після нічного простою автомобіля, але і за дуже довгий прогрів. Загалом, скільки людей, стільки й думок.

Ось чому не потрібно прогрівати двигун в машині взимку

Прогрівання холодного двигуна: альтернативна думка

Якщо ваш автомобіль працює на холостому ходу більше 10 секунд, то заглушіть двигун

Що відбувається з замороженим двигуном: погляд з допомогою тепловізійної камери

Сьогодні ми не будемо знову міркувати на цю хвилюючу тему, а передамо слово Євгену Травникову, ведучому, блогеру і «фахівця в області двигуна внутрішнього згоряння» (саме так позиціонує себе молодий чоловік на сторінці в Инстаграме). Ось відео на тему, з якого багатьом повинно стати ясно, що ж вони роблять не так. У ролику докладно і в деталях обговорюється прогрів двигуна, навіщо він потрібен і що відбувається в моторі в момент роботи на холостому ходу як на холодному силовому агрегаті, так і на прогрітому:

Відео взято з YouTube-каналу Теорія ДВЗ

На наш погляд, ролик рясніє безліччю цікавих фактів, забезпечений грамотної теорією і просто цікавий для розширення автомобільного кругозору. Ну, а якщо вас не переконали прозвучали в ньому аргументи – не біда, у кожного своя думка.