В польщі збільшують розмір штрафів за порушення пдр

33

Польща – улюблений напрямок подорожей українців, туди їздять не лише заробляти, а й відпочивати та скуплятися. Відтепер робити це за кермом авто треба обережніше. Влада сусідньої країни суттєво збільшила покарання за деякі порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомляє mmr.net.ua з посиланням на інформаційний портал польщі in poland.

Президент республіки польща анджей дуда підписав поправки до закону про дорожній рух, раніше ухвалені сеймом. Відтепер максимальна сума штрафу становить не 5000 злотих ($1 219), а 30 000 злотих ($7 316).

Найбільший штраф – він становить від 1 тис. Злотих ($243) до 30 тис. Злотих($ 7 316) – польські поліцейські можуть виписати за порушення правил обгону або керування автомобілем без необхідних документів. Навіть створення аварійної ситуації п’яним водієм або недотримання швидкісних обмежень обійдеться водіям дешевше-лише в 3 000 злотих ($731). Аналогічна сума штрафу буде також за низьку інших порушень, на кшталт ненадання переваги пішоходам та обгону на переходах.

Крім підвищення штрафів, новий закон також передбачає прощену процедуру звільнення пенсії, яку виплачуватимуть родичам потерпілого в дтп.