Новий пікап hyundai santa cruz продається найшвидше за всі моделі на ринку

10

Автомобілі продовжують залишати автосалони, оскільки споживачі розбирають ті деякі екземпляри, які сходять з конвеєрів, оскільки нестача чіпів продовжує заважати автовиробникам. Але не всі автомобілі продаються так швидко, як інші. Якщо в липні лідерство серед нових автомобілів утримував chevrolet corvette, то hyundai santa cruz замінив його на серпень.

За данімі iseecars.com, в серпні автомобілі почали продаватися набагато швидше, ніж раніше. В останній день літа 2021 року на продаж нового автомобіля було потрібно в середньому 26 днів, що краще, ніж в середньому 35 днів в липні. Такі автомобілі, як santa cruz, лідирують по продажах, оскільки з автосалону вони їдуть в середньому всього за вісім днів. Відразу за ним в серпні був corvette, на якому в середньому потрібно 8,3 дня.

«дефіцит мікрочіпів не вказує ознак закінчення, оскільки основні автовиробники продовжують зупиняти виробництво, що призводить до зниження, а іноді і дефіциту запасів, особливо для найбільш затребуваних автомобілів», – сказав виконавчий аналітик iseecars карл брауер. «схоже, покупці автомобілів, які спочатку чекали падіння цін, усвідомили той факт, що нестача запасів збережеться, принаймні, протягом наступних декількох місяців».

Corvette став єдиною моделлю американського бренду, що увійшла в топ-10 дослідження, в якому минулого місяця було проаналізовано понад мільйон продажів нових автомобілів. Популярними серед американських покупців були також моделі mercedes gls, subaru crosstrek, toyota rav4 і toyota sienna. На продаж 10 найбільш швидко продаваних автомобілів в середньому знадобилося менше 10 днів, і ця тенденція, схоже, збережеться в найближчі місяці.