Новий гіперкар від Mercedes отримав імя

203

Авто новости

Компанія Mercedes-AMG офіційно підтвердила, що гібридний гіперкар марки буде іменуватися легко One.

Найменування Project One вирішено залишити для концепт-кара, пише Motor1.

Крім інформації про заголовок моделі Mercedes-AMG розкрили деякі технічні дані автомобіля. Наприклад, як ми знаємо, що заднє антикрило буде працювати в двох режимах — для підвищення притискної сили і для режиму великій швидкості.

Очікується, що машина з гібридним 1,6-літровим V6 з електромоторами і 4 турбонаддувом дозволить розвивати понад 350 км/год, що для 1000-сильного гіперкара нормально.

На автосалоні в Парижі в перших числах Жовтня, як очікується, Mercedes-AMG розкриє більше технічних даних про машині.

За неофіційними даними, Mercedes-AMG One здатний прискорюватися з місця до 100 км/год приблизно за 2,5 секунди, а на розгін до 200 км/год йде не більше шести секунд.

Всього буде збудовано 275 таких гіперкарів. Всі вони вже замовлені, ціни починалися з 2 275 000 євро. AMG взяв близько 1100 запитів на новий суперкар, іншими словами в чотири рази більше, ніж запланований тираж новинки.

Вас дуже цікавить видалення волосся в області бікіні лазером, значить, ми вам допоможемо. Краща лазерна епіляція бікіні виконується в салоні BEAUTY BODY STUDIO. Заходьте на сайт beauty-body-studio.ru та замовляйте епіляцію.

  • Вересень 30, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини