Ручна робота: найдорожча опція Lexus, що в ній такого особливого?

279

Функція масажу і кілька додаткових зручностей у флагманському Lexus – найдорожча опція, зроблена вручну

Lexus LS500 2018 модельного року – розкішний автомобіль. Скрізь, куди ви подивіться, шкіра буде, а якщо копнути глибше – натрапите на високі технології. Навіть сама проста комплектація обійдеться в чималу копієчку. У Росії ціни починаються від 5.5 млн рублів, на Заході – від $75,200. Але якщо ви дійсно хочете піти у всі тяжкі, є один варіант додати до цінника одним махом 23 тис. американських зелених папірців.

Двадцять три тисячі доларів… Щоб поглянути на це в порівнянні, можете прямо зараз заглянути на сайт дилера Toyota в США, там за $23.845 вам запропонують нову Toyota Camry.

Отже, за ці гроші є альтернатива – ви можете взяти найдорожчий пакет опцій від Lexus LS, відомий як «Executive Package with Kiriko glass».

Що входить в представницький пакет?

Круті сидіння

Покращений дизайн

Доповнення в обробці салону та багато-багато іншого

Цей маленький екран, друзі мої, – ключ до казки:

Ручна робота: найдорожча опція Lexus, що в ній такого особливого?

З невеликого РК-екранчика ви зможете не тільки відкинути обидві спинки задніх сидінь, зрозуміло, за допомогою сервоприводів, але також зробити з правого заднього сидіння даний ложе, не гірше, ніж у Роллс-Ройса. Для вашої зручності під ноги виїде пуфик з обробкою з найбільш м’якої шкіри, а переднє сидіння зміститься вперед, щоб не заважати комфортного проведення часу.

Ручна робота: найдорожча опція Lexus, що в ній такого особливого?

Обидва задніх сидіння отримують унікальну функцію масажу «Шиацу» в комплекті з окремими зонами нагріву» в тих місцях, де буде проводитися масаж: це краще передасть атмосферу дотику людських рук… Так вважають у “Лексус”.

Дивіться також: Чому в Індії роблять найцікавіші автомобілі

А ще за кровні 23 тисячі ви зможете найточнішим чином відрегулювати спинку сидінь та їх нижню частину – сидіння, підголовники, рівень нагріву сидінь, їх охолодження, поперековий упор, рівень амортизації, масажу, точкового нагріву, пуфи – загалом, скористатися 22 способами тонкої настройки заднього трону.

Далі. За допомогою системи управління ви також можете контролювати звук для кожної з частин автомобіля (спереду додати, ззаду зменшити, налаштувати баси і так далі, принаймні, мова, начебто, йде про це), відтінки амбієнтного освітлення, прозорість задніх стекол, а також внутрішнє освітлення.

Все це просто чудово, справді, чудово. Буде над чим попрацювати у вільний час: виставлення 22 варіантів регулювання сидінь, пуфів і імітацій дотику людських рук до спини… Але це не варто 23.000 доларів! Чи Не так? Безліч розкішних автомобільних компаній пропонують аналогічний пакет «представницьких місць», починаючи від Cadillac до Mercedes і, звичайно ж, Rolls-Royce.

Так за що платимо?

Але у інших компаній немає складеної вручну в стилі орігамі тканини. У них немає зробленого вручну (!) скла «Художника».

Ручна робота: найдорожча опція Lexus, що в ній такого особливого?

А де є ручна праця великих майстрів, там і цінники рвуться до небес! У цьому таємниця вартості пакета, в цьому причина такої захмарної ціни. По-старому все – ручками, ручками. Приміром, так обробляють тканина для оббивки:

Lexus міг би зробити те, що роблять всі інші автовиробники. Вони могли б шльопнути яку-небудь машиною зшиту красиву шкіру всередині салону і сказати, що для сучасного флагмана і так зійде! Але ні, хлопці пішли складним, істинним шляхом!

Ручна робота: найдорожча опція Lexus, що в ній такого особливого?

А так роблять скло «Кіріко»*:

*«Кіріко» відноситься до японського методу різання квітів з прозорого скла. Фігурна різка.

P. S. У Lexus стверджують, що їм знадобилося чотири роки проб і помилок, щоб правильно запустити процес…

Дивіться також: Чому якість і надійність автомобілів раніше були краще

Ось і виходить, що всі роботизовані системи, які є у сучасних автомобілях, не йдуть ні в яке порівняння за цінності і ціною з істинною ручною роботою. Мотайте на вус, Bentley і Rolls-Royce… Є варіант підняти хороші гроші!