Доведеться заплатити: як мінське шосе “поїде” після новорічних свят

26

0 доведеться заплатити: як мінське шосе “поїде” після новорічних свят

Заступник голови уряду рф марат хуснуллін « ” підключився» до торжества по відеозв’язку, вітає «автодор» з черговою відкритою ділянкою дороги і зазначає, що роботу в році, що минає держкомпанія провела колосальну. Важко з ним не погодитися-чого варта одна тільки цкад, що розвантажила як вічно простоюють мкад з малою бетонкою, так і більш дрібні дорожні артерії регіону.

Але «кільце» вже поїхало, а значить прийшов час займатися іншими проектами: якщо говорити про ті, що проходять по території московської області, то це м12 і м1. «а що не так з мінським шосе?”- можливо, запитаєте ви. А воно в доступному для огляду майбутньому стане платним. Вірніше, частково платним. Там дорожники реалізують схему, випробувану в ростовській області, коли на одній магістралі поєднуються швидкісні і звичайні смуги.

Отже, перша реконструйована ділянка-відрізок з 45 по 66 км (приблизно від голіцино до кубинки) — відкрита. На ньому передбачено шість смуг для тих, хто вважає за краще економити час, і по дві для тих, хто економить гроші. Максимальна дозволена швидкість – 110 км/год.очікуваний трафік — 20 000 машин на добу або 60 000 в моменти пікового завантаження. Оплату прийматимуть традиційно – за допомогою звичних пунктів, не free-flow.