Найдорожчий електричний кросовер audi з’явився в росії: ціни шокують

18

Російські дилери audi почали прийом замовлень на найшвидшу, потужну і дорогу версію кросовера e-tron-e-tron s

Новинку можна замовити як в класичному 5-дверному виконанні, так і в «купеобразном» sportback. Незалежно від типу кузова, начинка електричних кросоверів однакова – вони обидва оснащені трьома електродвигунами (один на передній осі і два на задній) з сумарною піковою віддачею в 503 к.с. (двомоторний e-tron розвиває 408 к. С.).

Від 0 до 100 км/год найшвидший електричний кросовер audi розганяється за 4,5 секунди – це на 1,2 секунди швидше звичайного е-трону. Електронний обмежувач швидкості моделі посунуть на 10 км/год до позначки в 210 км/ч. Однак при їзді в динамічному режимі запасу заряду акумуляторних батарей ємністю 86 квт*год, розрахованого трохи більше, ніж на 370 км пробігу, вистачить не на довго.

Зовні audi e-tron s практично не відрізнимо від менш потужної версії: вся різниця зводиться до декоративної обробки, шильдам на кузові і розширеним колісним аркам. У салоні відмінностей ще менше і найпомітніше – це спортивні передні крісла з розвиненою бічною підтримкою. При цьому різниця в ціні істотна. Якщо звичайний e-tron за офіційним прайсом (без дилерської націнки) коштує від 6 550 000 рублів, то за e-tron s потрібно викласти мінімум 8 450 000 рублів. Доплата на версію sportback – ще 205 тисяч.

(поки оцінок немає)