Мінтранс розробив порядок встановлення камер фіксації порушень на ж/д переїздах

217

Міністерство транспорту роз’яснило, за яким принципом будуть обладнуватися ж/д переїзди камерами фото – і відеофіксації

Щоб знизити показники аварійності на одному з найбільш небезпечних перетинів – автодорозі із залізничними коліями, на переїздах ставляться камери фото – і відеофіксації. Щоб підвищити ефективність, уточнений проект постанови по залізничних переїздів. Скоро порушників буде ще складніше проскакувати на заборонний сигнал світлофора.

Міністерством транспорту Росії розроблений проект, спрямований на попередження та профілактику порушень Правил дорожнього руху водіями автотранспортних засобів при перетині залізничних колій загального користування за допомогою камер фото – і відеофіксації.

Іншими словами, проект розробляється з урахуванням статистики дорожньо-транспортних пригод на переїздах і передбачає оснащення найбільш небезпечних з них спеціальними технічними фото – та відеозасобами, які фіксують порушення Правил дорожнього руху водіями автотранспортних засобів. Проектом визначається порядок оснащення переїздів спеціальними технічними засобами, порядок їх будівництва, монтажу і експлуатації.

Мінтранс розробив порядок встановлення камер фіксації порушень на ж/д переїздах

Власники інфраструктури залізничного транспорту загального користування зобов’язані обладнати залізничні переїзди, розташовані на залізничних шляхах загального користування, що працюють в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото – і кінозйомки, відеозапису для фіксації порушень правил проїзду через залізничні переїзди.

Дивіться також: Мінтранс готовий підняти штрафи за перетин залізничних переїздів у 5 разів

В першу чергу камери фото – і відеофіксації з’являться на ж/д переїздах, на яких протягом останніх 3 років відбулися два і більше ДТП автомобілів з ж/д складом і які обладнані автоматичною світлофорною сигналізацією і не обладнані пристроями загородження (шлагбаумами).